Vodafone сплатив 40,5 млрд грн податків за час діяльності в Україні

Vodafone сплатив 40,5 млрд грн податків за час діяльності в Україні

Оператор визнаний одним з найбільших платників податків країни

Vodafone сплатив 40,5 млрд грн податків за час діяльності в Україні
фото Shutterstock

«Vodafone Україна» визнаний одним з найбільших платників податків у бюджет України протягом 25 років діяльності на українському ринку, повідомила прес-служба.

Лише у першому півріччі 2018 року «Vodafone Україна» сплатив понад 4 млрд грн податків і зборів. Зокрема, до Пенсійного фонду було сплачено 418 млн грн, ПДВ – 464 млн грн.

За час своєї роботи мобільний оператор поповнив бюджет країни на 40,5 млрд грн податків і зборів. За результатами роботи компанії Офіс великих платників податків ДФС України відзначив «Vodafone Україна» за сумлінне виконання податкових обов'язків та вагомий внесок в економічний успіх України.

Водночас зазначається, що з початку 2015 року Vodafone інвестував близько 19 млрд грн у підготовку мережі для запуску і розширення мереж 3G і LTE.

Нагадаємо: Vodafone Hutchinson та австралійський інтернет-провайдер TPG Telecom домовились про злиття у єдину компанію вартістю 15 млрд австралійських доларів ($11 млрд). 

Читайте також матеріал Mind «Битва технологій: як мобільні оператори збираються відбирати клієнтів у інтернет-провайдерів».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло