«Нафтогаз Цифрові технології» закупить програмне забезпечення на 22,7 млн грн

«Нафтогаз Цифрові технології» закупить програмне забезпечення на 22,7 млн грн

Підтримка SAP надаватимется до 31 грудня 2019 року

«Нафтогаз Цифрові технології» закупить програмне забезпечення на 22,7 млн грн
фото Shutterstock

ТОВ «САП Україна» виграло тендер ТОВ «Нафтогаз Цифрові технології» на поставку ліцензій на своє програмне забезпечення та його підтримку за 22,7 млн грн (без ПДВ), повідомляє Інтерфакс.

Згідно з повідомленням компанії в Prozorro, 497 ліцензій на програмне забезпечення SAP будуть поставлені до 1 жовтня 2018 року, а підтримка надається до 31 грудня 2019 року.

У торгах також взяли участь «дочка» Itelligence International Business Service Holding Gmbh (Німеччина) і ТОВ «АГЕЛЕС» (Київ).

«Нафтогаз Цифрові технології», 100% «дочка» НАК «Нафтогаз України», створено в липні 2018 року з метою уніфікації IT-інфраструктури підприємств групи «Нафтогаз» і оптимізації управління ліцензіями на програмне забезпечення.

SAP є найбільшим європейським виробником програмного забезпечення, один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків. На український ринок компанія вийшла в 1995 році.

Нагадаємо: НАК «Нафтогаз України» звернулася до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана з ініціативою винести на розгляд РНБО можливість продажу іноземної компанії 49% української газотранспортної системи (ГТС).

Нагадаємо: НАК «Нафтогаз України» оголосив відкриті торги та запросив компанії взяти участь у тендері на закупівлю ліцензій/субліцензій на право використання програмного забезпечення виробництва корпорації Microsoft у серпні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло