Платформа оператора газотранспортної системи для добового балансування газу не готова до роботи – РГК

Платформа оператора газотранспортної системи для добового балансування газу не готова до роботи – РГК

Платформа для добового балансування запрацює не раніше весни 2019 року

Платформа оператора газотранспортної системи (ГТС) для добового балансування газу не готова до роботи. Про це з посиланням на дані   «Регіональної газової компанії» (РГК) пише Інтерфакс-Україна.

«Минулого тижня пройшли робочі зустрічі фахівців РГК і «Укртрансгазу» для тестування платформи добового балансування. За їх результатами фахівці РГК з'ясували, що платформа для балансування не готова до роботи», – повідомив технічний директор РГК Сергій Бондар.

Так, кількість EIC-кодів споживачів, що відображаються платформою, значно менше переданого від операторів газорозподільчих станцій до оператора ГТС під електронний цифровий підпис. Це означає, що не всі дані, що знаходяться в розпорядженні оператора ГТС, завантажені коректно або ж вони були змінені після отримання.

Бондар наголошує, що деяким операторам ГРС на платформі доступні дані про споживачів, які стосуються зон ліцензійної діяльності інших підприємств.

«Це тільки деякі, найзагальніші зауваження до роботи платформи, які дають уявлення про її готовність», – повідомив він.

Разом з цим технічний директор РГК повідомив, що платформа для добового балансування запрацює не раніше весни 2019 року.

У РГК також підкреслюють: керівництво «Нафтогазу» озвучує спотворені цифри. Так, тільки група РГК передала «Укртрансгазу» під електронний цифровий підпис і без зауважень бази даних EIC-кодів понад 900 юридичних осіб – виробників тепла для потреб населення.

Раніше голова НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявив, що подача газорозподільними підприємствами (обл- і міськгазами) неповного обсягу даних для реєстру абонентів ставить під загрозу проходження опалювального сезону.

Нагадаємо: «Укртрансгаз» готовий перейти на добове балансування газу після отримання повної інформації про споживачів.

Як писав Mind, добове балансування газу в Україні запрацює протягом півроку. НАК запустить його в тестовому режимі вже з початку опалювального сезону.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло