Лос-Анджелес планує заборонити продаж тваринного хутра

Лос-Анджелес планує заборонити продаж тваринного хутра

Очікується, що заборона почне діяти з січня 2019 року

Лос-Анджелес планує заборонити продаж тваринного хутра
фото pixabay.com

Лос-Анжелес вживає рішучих кроків, щоб стати найбільшим містом у США, в якому заборонено продаж хутряних виробів. Про це повідомляє The Independent.

Наслідуючи приклади Сан-Франциско та двох невеликих муніципалітетів штату Каліфорнія, міська рада Лос-Анджелесу одноголосно проголосувала за те розробку законопроекту, який би забороняв виробництво та продаж хутряного одягу та аксесуарів.

Зазначається, що спочатку законопроект має отримати остаточну ухвалу міської ради, а потім її підпише мер міста Ерік Гаркетті.

Прибічники законопроекту сподіваються, що прийняття заборони на натуральне хутро у другому за величиною місті країни, який також є одним з найбільших світових центрів моди, сприятиме подібним заборонам по усьому світі.

«Лос-Анджелес – одна з столиць моди в світі, і якщо ми це зможемо зробити тут, ми це зможемо зробити будь-де, – заявив радник Пол Корец. – Ми сподіваємось, Нью-Йорк, Чикаго та Маямі спостерігають».

Згідно із попереднім планом, заборона на хутро вступить в силу в січні, а продавці хутряних виробів матимуть два роки на розпродаж наявного у них товару.

Винятком із правил можуть стати товари, які використовують в релігійних цілях, як наприклад хутряні шапки, які носять ортодоксальні євреї, а також товари, виготовлені із шкур тварин, вбитих мисливцями за ліцензією штату Каліфорнія.

Нагадаємо: відомі модні бренди, включно із Michael Kors, Armani та Gucci відмовились від використання натурального хутра. Раніше цього місяця Burberry також заявила, що припинить продавати вироби із хутра.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті