Україна вже залучила $103,8 млн на охорону здоров'я

Україна вже залучила $103,8 млн на охорону здоров'я

Суму направили на реалізацію 23 донорських проектів у сфері охорони здоров'я

Україна вже залучила $103,8 млн на охорону здоров'я
Фото: pixabay.com

За період січень – червень цього року обсяг матеріально-технічної допомоги, який залучила Україна на проекти з охорони здоров'я, становив $103,8 млн. Про це з посиланням на дані міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, суму направили на реалізацію 23 донорських проектів у сфері охорони здоров'я. Вона становить 3% загального обсягу матеріально-технічної допомоги, залученої Україною за звітний період (без урахування Чорнобильського фонду «Укриття»).

Разом з цим Україна в зазначений період залучила на $0,4 млрд більше міжнародної технічної допомоги порівняно з першим півріччям минулого року – $3,5 млрд на 467 проектів без урахування Чорнобильського фонду «Укриття».

Більше про фактори, які можуть привабити в галузь іноземний капітал, читайте в матеріалі Mind «Лікувальні інвестиції: у що вкладати гроші в українській фармі «.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло