Захворіло у світі
96,906,712
Померло у світі
2,075,902
Вилікувалось у світі
53,431,108
Захворіло в Україні
1,177,621
Померло в Україні
21,499
Вилікувалось в Україні
914,730
Впродовж місяця у Києві презентують електронний квиток для проїзду в громадському транспорті – Кличко

Впродовж місяця у Києві презентують електронний квиток для проїзду в громадському транспорті – Кличко

Наразі закінчують встановлення валідаторів

Впродовж місяця у Києві презентують електронний квиток для проїзду в громадському транспорті – Кличко
Фото: Shutterstock

Протягом місяця столична влада презентує електронний квиток для проїзду в громадському транспорті. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

«Протягом місяця ми презентуємо електронний квиток – єдиний квиток для всіх видів комунального громадського транспорту міста. І ним буде дуже зручно користуватися», – повідомив він.

Разом з цим він повідомив, що наразі електронні системи контролю за проїздом у громадському транспорті – валідатори – вже закінчують встановлювати. Інші технічні моменти вирішать протягом місяця.

Також, прес-служба ПриватБанку повідомила, що з початку цього року українці купили понад 2 млн електронних QR-квитків для оплати проїзду в міському транспорті : сьогодні оплата проїзду за допомогою смартфону та QR-коду працює в громадському транспорті 20 українських міст.

«Українці вже звикли оплачувати проїзд у транспорті смартфонами, а невдовзі для цього не потрібно буде й QR-кодів – перший проект добового електронного квитка вже працює в Дніпрі та готується до запуску в інших містах...Якщо карткова оплата проїзду вимагає фантастичних інвестицій в інфраструктуру, то запуск електронного квитка можливий без капіталовкладень у будь-якому місті», – повідомив заступник керівника напрямку платежів і переказів ПриватБанку Артем Фесько.

Як працюватиме e-ticket у київському транспорті, читайте у матеріалі Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті