Приватбанк до кінця року планує виставити на продаж понад 900 об’єктів нерухомості

Приватбанк до кінця року планує виставити на продаж понад 900 об’єктів нерухомості

Через електронні майданчики продажів СЕТАМ і PB.LOT.UA

Приватбанк до кінця року планує виставити на продаж понад 900 об’єктів нерухомості
Фото: УНІАН

Державний Приватбанк до кінця року планує виставити на продаж понад 900 об’єктів нерухомості, йдеться у повідомленні на сайті фінустанови.

Повний перелік об’єктів нерухомості, що наразі виставлені ПриватБанком на торги, наведені на його сайті

«ПриватБанк вийшов на ринок нерухомості з пропозицією якісного житла та офісів у столиці та інших містах України. Як повідомили в прес-службі, з початку 2018 року банк розпочав активний продаж власних об’єктів нерухомості – квартир, паркінгів у житлових комплексах і офісів у новобудовах, а також будинків і земельних ділянок – через електронні майданчики продажів СЕТАМ і PB.LOT.UA», – йдеться у пвідомленнні.

Як зазначають у фінустанові, продаж нерухомості банку проходить винятково на відкритих і прозорих торгах, що забезпечує справедливу ціну й повну безпеку угод.

«Сьогодні на відкритих торгах ПриватБанк пропонує об’єкти нерухомості в новобудовах Києва, Дніпра, Миколаєва, Южноукраїнська та Чернівців. Крім того, на продаж виставлено офісні та виробничі приміщення, готелі, бази відпочинку й земельні ділянки», – наголошує прес-служба фінустанови.

При цьому серед об’єктів нерухомості банку є як житло преміум-класу, так і доступні всім пропозиції житла в новобудовах.

Нагадаємо, напередодні Приватбанк сформував резерви по заборгованості 10 іноземних позичальників на суму майже 6 млрд грн, яка виникла перед банком до націоналізації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті