Захворіло у світі
96,906,712
Померло у світі
2,075,902
Вилікувалось у світі
53,431,108
Захворіло в Україні
1,177,621
Померло в Україні
21,499
Вилікувалось в Україні
914,730
Українські ГОСТ заважають Alstom реалізовувати інфраструктурні проекти

Українські ГОСТ заважають Alstom реалізовувати інфраструктурні проекти

Різниця між українськими та європейськими стандартами в галузі може перешкодити його роботі на цьому ринку

Українські ГОСТ заважають Alstom реалізовувати інфраструктурні проекти
Фото: alstom.com

Французький виробник залізничної техніки Alstom зацікавлений в реалізації інфраструктурних проектів в Україні, зокрема, проектів з електрифікації залізничної інфраструктури, однак різниця між українськими та європейськими стандартами в галузі може перешкодити його роботі на цьому ринку. Про це з посиланням на слова директора з розвитку бізнесу Alstom в Європі Флоранс Дюфур пише ЦТС.

«Ми, звичайно ж, зацікавлені в роботі з інфраструктурними проектами в Україні, з проектами по електрифікації. Але в Україні є стандарти ГОСТ, що не збігаються з європейськими стандартами, і для нас це проблема», – зазначила вона.

У той же час Дюфур зазначила, що оскільки «Укрзалізниця» має велику програму з електрифікації, по якій може отримати фінансування від європейських фінансових організацій, Alstom все ж розглядає можливість взяти участь в цьому проекті.

Раніше повідомлялось, що Alstom розглядає питання постачання електровозів або їх компонентів в Україну.

Нагадаємо: на початку липня французька компанія відкрила представництво в Києві. Інтереси Alstom в Києві представлятиме Вадим Павленко. Раніше він працював в ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

В червні повідомлялося, що французька Alstom зацікавлена у співпраці з «Укрзалізницею» та може поставити близько 210 локомотивів чотирьох різних типів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті