Китайські інвестори мають намір створити індустріальний парк в Одеській області

Китайські інвестори мають намір створити індустріальний парк в Одеській області

На площі 1000 га буде розміщено промпідприємства, сервісну та логістичну зони, бізнесову інфраструктуру

Китайські інвестори мають намір створити індустріальний парк в Одеській області
Фото: Одеська ОДА

Китайська China Harbour Engineering Company (СНЕС) планує створити індустріальний парк «Кремидівки» у Лиманському районі Одеської області на території у понад 1000 га, йдеться у повідомленні на сайті Одеської обласної державної адміністрації (ОДА).

«Найближчим часом ми підготуємо свої пропозиції щодо створення індустріального парку, а також умови співпраці», – зазначив генеральний директор представництва СНЕС в Україні Лінь Тао. Якщо сторони дійдуть згоди, вона буде закріплена у меморандумі про співпрацю між китайським інвестором і Одеською ОДА.

Так, представники китайської компанії ознайомилися з ділянкою і висловили намір сформувати свої пропозиції для розгляду в ОДА.

«Площа земельної ділянки, на якій планується створити індустріальний парк, становить понад 1000 га. Вона розташована між двома промисловими зонами міст Одеса та Южне. Наразі необхідно вирішити земельні питання та забезпечити підведення електро-, газо- та водопостачання до майданчика. Ми готові надавати всебічну підтримку в реалізації даного проекту», – підкреслив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування ОДА Дмитро Радулов.

На цій території можливе розміщення окремих промислових підприємств, сервісної та логістичної зони, а також бізнесової інфраструктури. Наразі вона вільна від забудови і зелених насаджень.

СНЕС має понад 60 філій у 80 країнах світу. І наразі реалізує проекти загальною вартістю понад $16 млрд.

Як зазначається, залучення інвестицій та розвиток бізнесу – один із ключових пунктів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017–2019 роки.

Нагадаємо, Китайська CHEC у липні 2018 року почала днопоглиблювальні роботи в порту Южний.

Про те, чи є перспективи у двостороннього співробітництва України з Китаєм і чому важливі китайські інвестиції в Україну, читайте у колонці засновника і виконавчого директора Української асоціації Шовкового шляху Silk Link Ірини Никорак спеціально для Mind.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло