Обсяг інвестицій у страхові технологічні стартапи досяг $2,6 млрд

Обсяг інвестицій у страхові технологічні стартапи досяг $2,6 млрд

З початку року вже проведено 204 M&A угоди з купівлі інноваційних стартапів

Обсяг інвестицій у страхові технологічні стартапи досяг $2,6 млрд
Фото: Shutterstock

Станом на кінець жовтня 2018 року обсяг інвестицій в страхові технологічні стартапи досяг рівня в $2,6 млрд, наблизившись до максимальної позначки $2,7 млрд, яка була зафіксована за підсумками 2015 року, передає інтернет-ресурс Укрстрахування.

Як зазначається, про це йдеться у звіті Hampleton Partners, європейської консалтингової компанії по операціях злиття і поглинання (M&A).

Так, з початку року вже проведено 204 угоди, що перевищує кількість операцій за попередні роки: 2017 рік – 202 угод, 2016 рік – 174 угоди. Традиційні страхові компанії вважають за краще купувати інноваційні стартапи з використанням Штучного інтелекту, технології блокчейн, машинного навчання та автоматизованих платформ (robo-advisor).

Засновник Hampleton Partners Миро Парізе (Miro Parizek) впевнений, що множинні пропозиції страхових технологічних стартапів набагато вигідніше для традиційних страховиків у порівнянні з проведенням власних дослідницьких розробок.

«M&A (злиття і поглинання) – природне рішення проблеми для традиційних гравців, щоб прискорити технологічне перетворення бізнесу зразка 21 століття». – сказав він.

Нагадаємо: страхова компанія зі Швейцарії Zurich оголосила про запуск своєї міжнародної програми для підприємств середнього бізнесу, яка забезпечить управління ризиками в режимі 24/7 по всьому світу. Так, програма «My Zurich» дозволяє враховувати регіональні відмінності в регулюванні, андеррайтингу та оподаткування, якщо бізнес ведеться в декількох країнах.

Про те, чому західні бізнес-моделі не працюють на українському ринку страхування, хто гальмує впровадження корисних для споживачів ініціатив і чи варто очікувати «великої чистки» страхового ринку, читайте у колонці Голови правління СК «Арсенал Страхування» Сергія Авдєєва, спеціально для Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті