Канада вводить санкції проти 17 громадян Саудівської Аравії

Канада вводить санкції проти 17 громадян Саудівської Аравії

Ці особи вважаються підозрюваними у справі про вбивство Джамала Хашоггі

Канада вводить санкції проти 17 громадян Саудівської Аравії
Джамал Хашоггі
Foxnews

Канада вводить санкції стосовно 17 громадян Саудівської Аравії, які підозрюються в причетності до вбивства саудівського журналіста Джамала Хашоггі, повідомляється в заяві на сайті МЗС Канади. Активи цих осіб будуть заморожені, і їм заборонено вїзд на територію країни.

«Вбивство Джамала Хашокджі є огидним. Це безсовісний напад на свободу вираження всіх людей» – заявили в канадському міністерстві.

При цьому Канада наголосила, що буде і далі підтримувати правозахисників у всьому світі. МЗС закликає до проведення незалежного розслідування вбивства журналіста, яке би заслуговувало на довіру.

«Ті, хто несе відповідальність за вбивство Джамала Хашоггі, повинні бути притягнуті до відповідальності і постати перед правосуддям», – йдеться в заяві міністра закордонних справ Христини Фріланд.

Раніше повідомлялося, що Фінляндія припинила продаж зброї до ОАЕ та Саудівської Аравії через убивство журналіста.

У Канади із Саудівською Аравією давня конфронтація. Нагадаємо, у серпні між двома країнами розгорівся дипломатичний конфлікт через арешт двох громадських активісток.

Після цього Саудівська Аравія розпродала всі свої канадські активи через конфлікт з МЗС Канади, а також припинила з країною авіасполучення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті