Хакери заволоділи даними понад 500 млн клієнтів мережі готелів Marriott

Хакери заволоділи даними понад 500 млн клієнтів мережі готелів Marriott

Понад 4 роки зловмисники мали доступ до бази даних

Хакери заволоділи даними понад 500 млн клієнтів мережі готелів Marriott
фото Shutterstock

Компанія Marriott International, одна з найбільших мереж готелів в світі, повідомила про витік даних 500 млн своїх клієнтів. У повідомленні компанії говориться, що хакери ще в 2014 року зламали базу даних Marriott і відтоді отримали доступ до внутрішньої інформації, повідомляє Reuters.

В руках зловмисників опинилися імена, телефони, номери паспортів, адреси електронної пошти, поштової адреси, дати народження не менше 327 млн осіб.

Зазначається, що це найбільших злам з 2013 року, коли в розпорядженні кіберзлочинців опинилися дані 3 млрд користувачів Yahoo!.

В Marriott не виключають, що кіберзлочинці могли заволодіти даними про банківські картки, які зберігаються в зашифрованому вигляді. Викрадені дані охоплюють період бронювання до 10 вересня 2018 року.

Вперше в Marriott запідозрили про атаку 18 вересня, але фахівці не змогли розшифрувати сигнал. Про те, що це хакерська атака, стало зрозуміло тільки 10 листопада.

Marriott включає такі готелі, як W Hotels, St. Regis, Sheraton Hotels & Resorts, Westin Hotels & Resorts, Element Hotels, Aloft Hotels, The Luxury Collection, Tribute Portfolio, Le Méridien Hotels & Resorts, Four Points by Sheraton і Design Hotels.

«Ми глибоко шкодуємо про цей інцидент. Marriott повідомила про цей інцидент правоохоронним органам і продовжує сприяти розслідуванню», – прокоментували в компанії, додавши, що повідомлять усім клієнтам готелю, чиї дані могли бути викрадені.

На тлі негативних новин акції компанії впали більш ніж на 5%.

Нагадаємо, в жовтні повідомлялося, що хакери викрали дані майже 30 млн акаунтів у Facebook.

Також стало відомо, що російські та українські хакери заробили $100 млн на вкраденій фінансовій інсайдерській інформації: вони зламували сервери новинних агентств та продавали отриману секретну інформацію трейдерам, які використовували ці дані для успішної торгівлі на біржі.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло