Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Корея обійшла США та Китай і першою запустила 5G

Корея обійшла США та Китай і першою запустила 5G

Спочатку мережа нового покоління буде доступна для точок доступу, які «роздають» Wi-Fi на мобільні пристрої

Корея обійшла США та Китай і першою запустила 5G
фото Shutterstock

Три корейських оператора мобільного зв’язку, SK Telecom, KT and LG Uplu, 1 грудня 2018 року запустили нове обладнання та відправили в мережах нового покоління свої перші 5G сигнали. Про це повідомляє KoreaHerald.

Зазначається, що запуск 5G в країні могло бути відкладено через масштабну пожежу в Сеулі, яка призвела до відключення мережі та скасування демонстраційних сесій 5G.

Спочатку мобільні оператори надаватимуть послуги 5G за допомогою мобільних маршрутизаторів – пристроїв, які забезпечують підключення до Wi-Fi роутерів, а не смартфонів. Послуги 5G для телефонів мають з’явитись в березні наступного року.

5G – мережа нового покоління, яка принаймні у 10 разів швидша, ніж сьогоднішня 4G.

«5G – це центральна вена, яка з'єднує людей з об'єктами та одні об'єкти з іншими в епоху «четвертої промислової революції», в той час як штучний інтелект стає мозком, який шукає оптимізовані рішення. Вона стане ядром конкурентоздатності SKT», – сказав генеральний директор SKT Парк Чунг-хо.

Нагадаємо: Deutsche Telekom, третя за величиною в світі та найбільша в Європі телекомунікаційна компанія заявила, що почне комерційну експлуатацію мереж 5G в Німеччині в 2020 році.

Як повідомлялось, Китай припустив, що запустить 6G в 2030.

Тим часом, все більше країн відмовляються від послуг та обладнання для мережі нового покоління від китайської компанії Huawei. Зокрема, після США та Австралії, з міркувань національної безпеки, від співпраці з Huawei відмовилась Нова Зеландія.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті