«Київгаз» оприлюднив тарифи на газ для киян

«Київгаз» оприлюднив тарифи на газ для киян

Вартість 1 куб.м з листопада складатиме 8,55 грн

«Київгаз» оприлюднив тарифи на газ для киян
фото pixabay.com
Тариф на газ з листопада 2018 для мешканців квартир Києва обладнаних газовими лічильниками і квартир без них складатиме 8,55 грн/куб.м, передає Громадське із посиланням на інформацію  «Київгазу».
«З 1 листопада 2018 року по 31 грудня 2019 року ціна на природний газ, що використовується населенням, встановлена у розмірі 8,54892 грн/куб.м», – йдеться у повідомленні.
У разі відсутності газових лічильників норма споживання газу в квартирі з гарячим водопостачанням та газовою плитою складе 3,3 кубометри на людину; без гарячого водопостачання – 5,4 куб.м; з плитою і газовим водонагрівачем – 10,5 куб.м на людину.
Зазначається, якщо у квартирі крім газової плити встановлено інші газові прилади, їх граничні обсяги споживання природного газу мають бути додатково враховані при визначенні загального обсягу споживання.
У компанії додали, що ціну на газ для населення з 1 листопада 2018 року встановлено постановою Кабінету міністрів від 19 жовтня.
Нагадаємо, що на засіданні уряду 19 жовтня ухвалили рішення про підвищення цін на газ для населення на 23,5%. Відтак, з 1 листопада вартість газу для населення складе 8 550 грн за 1000 куб м.
Загалом, ціни на газ для населення зростатимуть у три етапи та з 2020 року підвищаться до 12 300 грн за 1000 куб.м.
Підвищення цін на газ для населення до ринкового рівня є ключовою вимогою Міжнародного валютного фонду (МВФ) для продовження співпраці з Україною.

Як повідомлялось, Верховний суд України визнав обов'язком облгазів встановлювати індивідуальні лічильники газу для населення.

Нагадаємо, що черговий транш МВФ необхідний для підтримання фінансової стабільності України та уникнення настання технічного дефолту – ситуації, коли Україна не зможе розрахуватись за кредитними зобов’язаннями.
Також повідомлялось, що тарифи на опалення мають зрости з 1 грудня або 1 січня, залежно від того, як швидко їх перерахує НКРЕКП та місцеві органи влади.
Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті