Захворіло у світі
5,731,837
Померло у світі
356,606
Вилікувалось у світі
2,376,542
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
Облгази «треба вжарить по перше число»: Гройсман планує глобальну перевірку

Облгази «треба вжарить по перше число»: Гройсман планує глобальну перевірку

Перевірки мають «привести до тями» місцеві облгази, оскільки вже занадто багато скарг на їхню роботу

Облгази «треба вжарить по перше число»: Гройсман планує глобальну перевірку
Володимир Гройсман
Фото КМУ

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що планує провести глобальну перевірку облгазів-монополістів, які нараховують жителям незрозумілі борги і завищують ціну на газ. Про це він заявив під час години запитань до уряду в ВР, передає «Українська правда».

До цього лідер «радикалів» Олег Ляшко поскаржився, що людям заднім числом нараховують борги за газ. Гройсман підтвердив, що також бачив, що «людям нараховують якісь химерні борги» у ЗМІ.

«Заявляю, платіть не більше 8,55 (грн/куб. – ред.) і тільки по лічильнику. Все інше шахрайство. Ніяких попередніх боргів бути не може», – заявив прем’єр.

Гройсман також заявив, що ініціює глобальну перевірку місцевих облгазів за участю представників Міністерства регіонального розвитку та ЖКГ, Міністерства енергетики та Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

«Їх треба вжарить по перше число, бо монополісти вже сіли на голову і звісили ноги», – наголосив він.

Очільник уряду додав, що планує глобальну перевірку всіх облгазів, щоб «привести їх до тями», оскільки вже занадто багато скарг на їхню роботу.

Нагадаємо: «Київгаз» оприлюднив тариф на газ з листопада 2018 для мешканців квартир Києва обладнаних газовими лічильниками і квартир без них.

Як повідомлялось, Верховний суд України визнав обов'язком облгазів встановлювати індивідуальні лічильники газу для населення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті