Захворіло у світі
99,225,963
Померло у світі
2,129,597
Вилікувалось у світі
54,777,441
Захворіло в Україні
1,194,328
Померло в Україні
21,924
Вилікувалось в Україні
953,297
США готові надати Центральній Америці багатомільярдну допомогу, аби позбутися проблеми мігрантів

США готові надати Центральній Америці багатомільярдну допомогу, аби позбутися проблеми мігрантів

США готові надати майже $6 млрд на розвиток Центральної Америки, а також збільшити державні та приватні інвестиції в Мексику на $4,8 млрд

США готові надати Центральній Америці багатомільярдну допомогу, аби позбутися проблеми мігрантів
фото pixabay.com

США зобов'язалися виділити багатомільярдну допомогу на розвиток Центральної Америки у рамках плану щодо посилення економічного зростання та стримування нелегальної міграції в регіоні. Про це повідомляє DW із посиланням на спільну заяву урядів США та Мексики.

Мексиканський президент Андрес Мануель Лопес Обрадор пообіцяв співпрацювати з американським президентом Дональдом Трампом, щоб зменшити міграцію з Гондурасу, Сальвадору та Гватемали.

Зазначається, що США обіцяють виділити$ 5,8 млрд на розвиток Центральної Америки, а також збільшити державні та приватні інвестиції в Мексику на $4,8 мільярда, з яких $2 мільярди інвестують у південь країни.

Крім того, мексиканський уряд також зобов’язався знайти $25 млрд на розвиток півдня країни протягом наступних 5 років.

Нагадаємо: до кордону Мексики та США прийшло понад 5 тисяч мігрантів з Гондурасу, Сальвадору та Гватемали, які мали наміру попросити політичного притулку в США.

Раніше президент Дональд Трамп пригрозив повністю закрити кордон, що, в свою чергу, може нанести шкоди економіці Мексики.

Крім того, Пентагон отримав від Білого дому дозвіл на застосування зброї на кордоні з Мексикою, щоб захистити працівників митної та прикордонної служб.

Більше про ситуацію з мігрантами – у матеріалі Mind «Втеча з Гондурасу: чому каравани мігрантів рухаються до кордону США».

Наприкінці листопаду, як зазначалось, попри досягнуті між США та Мексикою домовленості, сотні мігрантів намагались штурмом взяти кордон між країнами.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті