Міжнародний тиск не завадив Huawei збільшити свої прибутки на 21%

Міжнародний тиск не завадив Huawei збільшити свої прибутки на 21%

За попередніми підрахунками китайській компанії вдалось за рік зробити майже $109 млрд

Міжнародний тиск не завадив Huawei збільшити свої прибутки на 21%
фото Wikipedia

Не зважаючи на тиск з боку США та відмову від співпраці з рядом країн, за попередніми оцінками, дохід китайського технологічного гіганта Huawei Technologies цього року склав майже $109 млрд, що на 21% більше за минулорічний показник. Про це повідомляє Reuters.

Під час свого звернення до працівників компанії глава ради директорів Го Пін розповів, що Huawei заключила 26 контрактів на постачання обладнання для мереж 5G та очікує, що поставки смартфонів до кінця 2018 року перевищать 200 млн одиниць.

Раніше цього місяця в компанії зазначали, що її річний дохід вперше перевищить $100 млрд і що вона отримала 25 контрактів на 5G, що робить її найбільшим постачальником відповідного технологічного обладнання у світі.

Huawei є однією з найбільших в світі телекомунікаційних компаній. Але цього року технологічного гіганта спіткав ряд труднощів, зокрема із закликом відмовитись від телекомунікаційного обладнання китайських компаній виступили США. Причиною такої позиції є те, що на думку уряду США, обладнання китайської компанії може бути використано для шпигунства або для ускладнення підключень.

Після США від послуг Huawei вирішили відмовитись Австралія та Нова Зеландія.

Згодом і європейські країні, серед яких Франція та Німеччина, засумнівались у безпечності обладнання  від китайського постачальника.

Як повідомлялось, цього місяця Японія оголосила про намір заборонити держзакупівлі обладнання у китайських компаній Huawei та ZTE.

Канада, в свою чергу, пообіцяла не політизувати своє рішення з цього питання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло