Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
В США розробили плівку, яка вдвічі збільшує термін зберігання продуктів

В США розробили плівку, яка вдвічі збільшує термін зберігання продуктів

Їстівна плівка вже продається в мережевих магазинах США

В США розробили плівку, яка вдвічі збільшує термін зберігання продуктів
фото pixabay.com

Стартап під назвою Apeel Sciences розробив тонке прозоре їстівне покриття, яке може зберігати їжу свіжою набагато довше, ніж зазвичай, пише HighTech.

Покриття Epideel зберігає їжу, усуваючи дві основні причини псування їжі. Діючи як фізичний бар'єр, Epideel блокує випаровування води, а також перешкоджає реакції атмосферного кисню з їжею. Як повідомляється, це покриття може подвоїти термін придатності.

Epideel, що складається з жирів та інших компонентів, взятий із фруктів і овочів і був розроблений відповідно до правил Управління з контролю за продуктами і ліками США, які дозволили Apeel Sciences обійти нормальний процес схвалення FDA. Авокадо з цим покриттям вже знаходиться на прилавках продуктових мереж Kroger, Costco і Harps Food.

Apeel Sciences з моменту свого заснування в 2012 році зібрав $110 млн інвестицій. Більшу частину з цих коштів пожертвував Фонд Білла і Мелінди Гейтс.

За оцінками ООН, в світі псуються 30% всіх вироблених продуктів харчування, загальна вартість яких становить близько $2,6 трлн. При цьому викиди метану від гниючої їжі завдають більше шкоди для клімату, ніж деякі заводи.

Нагадаємо, у Китаї стає популярним вирощування тарганів у промислових масштабах – вони допомагають здолати проблему утилізації відходів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті