Іронія долі: США потребують допомоги Huawei

Іронія долі: США потребують допомоги Huawei

Федеральній торговій комісії США необхідні свідчення Huawei для суду з Qualcomm

Іронія долі: США потребують допомоги Huawei
фото twitter.com/huaweimobile

Крім того, що США, з міркувань національної безпеки, заборонили продавати смартфони Huawei через операторів мобільного зв'язку та відмовились від обладнання китайської компанії для встановлення мережі нового покоління, Америка також переконала і низку своїх союзників у небезпеці співпраці з Huawei. Тепер же уряд Сполучених Штатів потребує допомоги китайської компанії. Про це повідомляє PhoneArena.

Американський уряд просить Huawei дати свідчення в судовій справі Федеральної торгової комісії (FTC) проти Qualcomm, компанії з розробки та досліджень бездротових засобів зв’язку.

FTC обвинувачує Qualcomm у тому, що компанія зловживала патентним ліцензуванням у сфері виробництва мобільних чипів. На думку регулятора, це дало Qualcomm змогу бути монопольним чипмейкером для 4G-модемів.

Видання зазначає, що компанії Huawei Lenovo також свого часу постраждали від незаконних дій Qualcomm. Зокрема, обидві компанії скаржились, що «Qualcomm погрожувала припинити надавати їм чипи, якщо вони не продовжуватимуть сплачувати ліцензійні збори».

Ще у 2013 році юрист Huawei Наньфень Ю розповів, що Qualcomm пригрозила припиненням поставок чипів CDMA, якщо китайська компанія не продовжить ліцензійну угоду.

Зазначається, що судовий процес триватиме до 28 січня в Сан-Хосе, штат Каліфорнія.

Якщо FTC переможе, Qualcomm доведеться внести істотні зміни у практику ліцензування своєї інтелектуальної власності.

Нагадаємо: у листопаді Вашингтон закликав своїх союзників відмовитись від продукції Huawei з міркувань національно безпеки, оскільки обладнання китайської компанії може бути використане для шпигунства або інших цілей.

Після США від послуг Huawei вирішили відмовитись Австралія та Нова Зеландія.

Згодом і європейські країні, серед яких Франція та Німеччина, засумнівались у безпечності обладнання  від китайського постачальника.

Як повідомлялось, цього місяця Японія оголосила про намір заборонити держзакупівлі обладнання у китайських компаній Huawei та ZTE.

Втім, міжнародний тиск не завадив Huawei збільшити свої прибутки на 21% за 2018 рік.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло