mind
МВФ відзначає низькі темпи зростання економіки України
Спецпроект
Трансформації бізнесу

МВФ відзначає низькі темпи зростання економіки України

Інвестиції стримуються складним діловим кліматом

МВФ відзначає низькі темпи зростання економіки України
Голова Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард
фото з twitter.com/Lagarde

Міжнародний валютний фонд (МВФ) відзначає все ще слабке економічне зростання України, передає Інтерфакс-Україна із посиланням на повідомлення Фонду, оприлюднене разом з текстом меморандуму з Україною за програмою stand-by (SBA).

«Інвестиції, особливо прямі іноземні інвестиції, стримуються складним діловим кліматом, в той час як велика кількість працівників шукає можливості працевлаштування за кордоном, оскільки економічне зростання занадто низький для того, щоб доходи могли помітно скоротити розрив у порівнянні з іншими країнами регіону», – вказується в повідомленні.

Незважаючи на відновлення макроекономічної стабільності та економічного зростання після важкої кризи 2014-2015 рр., Зусилля зі створення більшої позитивної динаміки, конкурентоспроможної економіки не виправдали очікувань, відзначає МВФ.

Нагадаємо: Рада директорів МВФ за підсумками засідання 19 грудня затвердила нову програму співпраці з Україною в рамках механізму stand-by. Обсяг 14-місячної програми еквівалентний SDR2,8 млрд, або близько $3,9 млрд. При цьому SDR1 млрд (близько $ 1,4 млрд) буде надано відразу, тоді як решта коштів – за підсумками піврічних переглядів.

Нова програма SBA забезпечить підтримку економічної політики влади в 2019 році і зосередиться на утриманні макроекономічної і фінансової стабільності, відзначали у Фонді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті