Захворіло у світі
10,538,577
Померло у світі
512,689
Вилікувалось у світі
5,395,571
Захворіло в Україні
44,998
Померло в Україні
1,173
Вилікувалось в Україні
19,548
Мінрегіон розпочав реформування системи архітектурно-будівельного контролю

Мінрегіон розпочав реформування системи архітектурно-будівельного контролю

Міністерство прагне унеможливити будь-які зловживання та корупційні прояви у будівельній галузі

Мінрегіон розпочав реформування системи архітектурно-будівельного контролю
Фото: Shutterstock

Мінрегіонбуд розпочав реформування системи держархбудконтролю покликане унеможливити будь-які зловживання та корупційні прояви у будівельній галузі.

Про це написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

«Адже від того, наскільки прозоро та відкрито здійснюється діяльність у будівництві, залежить якість робіт, залучення нових інвестицій і розвиток галузі загалом», – написав він.

РЕФОРМУЄМО СИСТЕМУ АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОГО КОНТРОЛЮ🏗 Щоб унеможливити будь-які зловживання та корупційні прояви у...

Опубликовано Львом Парцхаладзе Среда, 6 февраля 2019 г.

Як зазначається, за дорученням віце-прем'єра Геннадій Зубко наказом №8 від 31 січня 2019 року була створена робоча група, яка займатиметься питаннями реформування системи, одним із напрямів роботи якої стане впровадження в Україні електронних сервісів (прозора ДАБІ).

«Щоб не було біганини від одного чиновника до іншого», – наголосив Парцхаладзе.

У робочу увійшли представники Мінрегіону, Державної архітектурно-будівельної інспекції України, Державного агентство з питань електронного урядування України, Офісу ефективного регулювання, International Development Law Organization (IDLO), TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах, урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» та Конфедерації будівельників України.

Як повідомив заступник міністра, на першому засіданні вже були обговорені та напрацьовані питання щодо роз’єднання функцій контролю та адміністративної послуги за допомогою Технологічної картки видачі дозвільних документів на будівництво, автоматизації подачі заяв на отримання дозвільних документів для будівництва об’єктів із значними та середніми класами наслідків (СС3, СС2).

Крім того, учасники засідання обговорили підключення до електронного кабінету ДАБІ місцевих органів влади, ЦНАП та інших реєстрів, а також – посилення відповідальності осіб, які підписують дозвіл на виконання будівельних робіт та інші питання.

«Все це обговорюватимемо публічно і відкрито і кожен може долучатися до участі», – наголосив Парцхаладзе.

Нагадаємо: наприкінці січня 2019 року Мінрегіон повідомив про початок спільної роботи з прокуратурами областей та Генеральним прокурором щодо наведення ладу у сфері держархбудконтролю на місцях.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті