Вартість криптовалюти Telegram може досягти $30 млрд до кінця цього року – ЗМІ

Вартість криптовалюти Telegram може досягти $30 млрд до кінця цього року – ЗМІ

Gram може подорожчати в десять разів протягом 2019 року

Вартість криптовалюти Telegram може досягти $30 млрд до кінця цього року – ЗМІ
ru.bitcoinwiki.org

До кінця 2019 року сукупна вартість внутрішніх токенів Gram блокчейн-проекту Telegram Open Network (TON) може скласти $29,5 млрд. Про це повідомляє The Bell з посиланням на звіт HASH Crypto Investment Bank.

За даними інвестиційної компанії, цільова вартість 1 токена Gram до кінця 2019 року оцінюється у $5,9 – така вартість вказана в записці для інвесторів проекту.

Разом з тим, HASH CIB пропонує власну методику оцінки, підкреслюючи, що в їх моделі ця цифра не є справедливою ціною. Швидше це «раціональна мережева цінність», яка складається з доданої вартості за майбутні роки.

Згідно з whitepaper TON, емісія складе 5 млрд токенів, причому якщо перший Gram коштує 10 центів, вартість кожного наступного збільшується на мільярдну частку. Всі маркери Gram діляться між інвесторами – 44% і розробниками – 4%. Ще 52% токенів залишаються в резерві.

У ході двох закритих раундів ICO було продано 2,89 млрд Gram, а офіційна сума зборів досягла $1,7 млрд, тобто один токен в середньому коштував близько 59 центів, за інформацією зі звіту HASH CIB.

«Виходить, що $1,7 млрд, отримані від інвесторів, відповідають приблизно $2,94 млрд за всю криптовалюту Telegram. Цільова ціна в $5,9 за Gram означає зростання вартості криптовалюти до кінця 2019 року майже в десять разів», – зазначають дослідники.

Засновник Telegram Павло Дуров дані розрахунки не прокоментував.

Нагадаємо, запуск основної мережі блокчейн-платформи TON очікується в березні, однак може бути відкладений на 2-3 місяці через «інноваційну природу розробки».

Раніше в Telegram заявили, що у них вкрали назву криптовалюти Gram, тому компанія звернеться до суду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло