Уряд припинив дію ще однієї угоди в рамках СНД для України

Уряд припинив дію ще однієї угоди в рамках СНД для України

МЕРТ та МЗС спільно проводять аналіз 236 договорів укладених в рамках СНД

Уряд припинив дію ще однієї угоди в рамках СНД для України
Фото: Shutterstock

Уряд підтримав ініціативу Мінекономрозвитку (МЕРТ) та припинив для України дію угоди, якою у 1992 році створювалася Консультативна економічна робоча комісія при Раді глав держав і Раді глав урядів СНД.

Про це йдеться у повідомленні на сайті МЕРТ.

За результатами спільного аналізу МЕРТ та МЗС відповідна угода втратила своє практичне значення у 1992 році у зв'язку зі створенням Координаційно-консультативного комітету СНД, який припинив свою діяльність у грудні 2000 року.

Відповідне рішення Уряду дозволить привести договірно-правову базу в рамках СНД у відповідність до сучасних реалій.

Як зазначається, Мінекономрозвитку та МЗС спільно проводять аналіз 236 договорів укладених в рамках СНД. За останні декілька місяців Кабінет Міністрів України денонсував близько 6 неактуальних та застарілих договорів.

Нагадаємо: наприкінці січня 2019 року Україна вийшла з угоди про загальні умови поставок товарів між організаціями країн СНД, яка не відповідає сучасним принципам ринкової економіки в Україні.

Раніше Україна також скасувала три угоди про економічну співпрацю в межах СНД – Угоду про міждержавний обмін економічною інформацією, Угоду про обмін інформацією в галузі зовнішньоекономічної діяльності та Угоду про співробітництво в галузі зовнішньоекономічної діяльності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті