Захворіло у світі
18,080,067
Померло у світі
689,370
Вилікувалось у світі
10,691,528
Захворіло в Україні
73,158
Померло в Україні
1,738
Вилікувалось в Україні
39,876
Заступником секретаря РНБО замість Гладковського став кандидат у президенти Сергій Кривонос

Заступником секретаря РНБО замість Гладковського став кандидат у президенти Сергій Кривонос

Порошенко наголосив на абсолютній нетерпимості полковника Кривоноса до корупції

Заступником секретаря РНБО замість Гладковського став кандидат у президенти Сергій Кривонос
Сергій Кривонос (зліва), Петро Порошенко
Фото: president.gov.ua

Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко підписав Указ про призначення полковника Сергія Кривоноса заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) та вручив йому службове посвідчення.

Про це йдеться в повідомленні на сайті президента.

«Дуже важлива ваша характеристика – це ваша абсолютна нетерпимість до корупції. І це моє президентське доручення – нульова толерантність до корупції, щоб ми рішучими діями захистили армію, захистили оборонний комплекс від будь-яких нападів, або недовіри. Ми маємо зміцнити довіру суспільства і міжнародних партнерів до оборонного комплексу», – підкреслив президент під час зустрічі з полковником Кривоносом.

Також Порошенко згадав активну участь Кривоноса в створенню Сил спеціальних операцій (ССО), підтримку військового з боку громадськості і добровольців у його діяльності на посаді заступника командувача ССО.

Глава держави доручив Кривоносу активізувати діяльність з питань переозброєння Збройних Сил України, інших збройних підрозділів, питань військово-технічного співробітництва, поглибити координацію діяльності територіальної оборони та посилити взаємодію в рамках співпраці України з НАТО.

«Я глибоко переконаний, що професійний військовий з бездоганною репутацією, якого підтримала і влада, і опозиція, на сьогоднішній день це саме та кандидатура, яка має очолити цей відповідальний напрям роботи. Ви не з чужих слів знаєте ситуацію на фронті і життя солдата, які вимоги є до військової техніки, наших новітніх розробок», – зазначив Порошенко.

Новопризначений заступник секретаря РНБО запевнив у своїй рішучості протидіяти корупції в оборонному секторі.

«Я дякую за можливість продовжити шлях воїна. Завдяки вашій підтримці, підтримці уряду та наших іноземних партнерів у максимально короткі строки планую провести комплекс заходів, які зміцнять довіру наших друзів і нашого народу до оборонної промисловості і докладу максимум зусиль, щоб унеможливити прояви корупції, мародерства в армії. Ті підлі щури, які намагалися, або намагаються розкрасти армію, впевнений, будуть покарані», – наголосив новопризначений заступник секретаря РНБО.

Нагадаємо: Порошенко звільнив Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО та з посади голови Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю через скандал за результатами журналістського розслідування Bihus.Info про розкрадання в оборонній сфері.

Як повідомили журналісти, Гладковський і Ко лише на 6 авіадеталях відмили $300 000, адже завищували ціни при закупівлі в 5–7 разів.

Раніше Mind писав, що Гладковський визнав закупівлю «Укроборонпромом» деталей у Росії та відкинув звинувачення в корупції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті