Захворіло у світі
20,643,028
Померло у світі
749,764
Вилікувалось у світі
12,846,169
Захворіло в Україні
86,140
Померло в Україні
1,992
Вилікувалось в Україні
46,216
Сергій Кривонос розповів про план дій на новій посаді в РНБО

Сергій Кривонос розповів про план дій на новій посаді в РНБО

Разом з командою Кривонос втілюватиме програму дій «П’ять кроків до Перемоги»

Цей матеріал також доступний російською
Сергій Кривонос розповів про план дій на новій посаді в РНБО
Заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос
Фото: УНІАН

Новопризначений заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос повідомив, що вважає одним з головних завдань на новій посаді зміцнення системи обороноздатності держави. Про це він напиcав на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, разом з командою він втілюватиме програму дій «П’ять кроків до Перемоги» по всій території нашої держави.

«Реалізація Програми унеможливить бажання країни агресора РФ здійснити пряму військову агресію проти України. Також Програма надасть можливість кожному патріотично налаштованому громадянину нашої держави захистити себе, свою родину, свій дім, свою рідну землю», – написав він.

Оголошена програма дій, за словами Кривоноса, спрямована на тісну співпрацю і взаємодію сектору безпеки та оборони з
громадським суспільством; забезпечення ЗСУ та інших воєнних формувань новітньою зброєю і військвою технікою; реформи в Оборонно-промисловому комплексі та забезпечити міцне та ефективне військово–технічне співробітництво з нашими стратегічними партнерами; створення потужних сил територіальної оборони, здатних до швидкої мобілізації та протидії агресору; формування майбутнього України через виховання молоді на засадах
національної ідеї та створення системи підготовки та формування
мобілізаційного потенціалу країни; загальний контроль та координацію складових сектору безпеки та оборони, які беруть участь у забезпеченні національної безпеки; впровадження принципу «Не бреши, не кради й не давай красти іншим».

«За для реалізації цих напрямків я звертатимуся до Верховної ради України з проханням в максимально в стислий термін розглянути та прийняти закон про реформування Укроборонпрому. Це надасть можливість зробити роботу концерну максимально прозорою, унеможливить корупційну складову, відновить довіру до керівництва концерну з боку громадян України та іноземних партнерів. Для проведення повноцінної та прозорої реформи потрібно залучити наших міжнародних партнерів, провідні міжнародні компанії, кращих міжнародних та вітчизняних фахівців», – додав він.

Раніше Mind писав, що заступником секретаря РНБО замість Гладковського став кандидат у президенти Сергій Кривонос.

Нагадаємо: Порошенко звільнив Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО та з посади голови Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю через скандал за результатами журналістського розслідування Bihus.Info про розкрадання в оборонній сфері.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті