Захворіло у світі
100,296,057
Померло у світі
2,158,473
Вилікувалось у світі
55,418,424
Захворіло в Україні
1,200,883
Померло в Україні
22,202
Вилікувалось в Україні
980,085
ОТП Банк придбав банк у Чорногорії

ОТП Банк придбав банк у Чорногорії

Societe Generale banka Montenegro є четвертим за розміром банком у Чорногорії

ОТП Банк придбав банк у Чорногорії
Фото: Shutterstock

Чорногорська дочірня структура OTP Bank, Crnogorska komercijalna banka, підписала угоду про придбання контрольного пакету акцій Societe Generale banka Montenegro, чорногорської філії Societe Generale Group. Про це йдеться у повідомленні на сайті ОТП Банку.

Societe Generale banka Montenegro є четвертим за величиною банком у Чорногорії, і як універсальна фінансова установа активно працює в роздрібному та корпоративному сегментах з часткою ринку 11,5%.

Фінансове закриття чорногорської угоди очікується найближчими місяцями за умови отримання всіх необхідних дозволів регулюючих органів.

Нагадаємо, OTP Group на сьогодні працює в дев'яти країнах регіону, але очікується, що ця цифра зросте до 11 країн завдяки нещодавно підписаному договору в Молдові та майбутньому фінансовому закриттю албанської угоди.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

До складу української банківської групи ОТП входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Нагадаємо: минулого року «ОТП Лізинг» отримав від ЄБРР 10 млн євро для фінансування малого та середнього бізнесу (МСП). Також МСП отримають грантове фінансування до 1 млн євро від ЄС в рамках ініціативи EU4Business.

Згідно з рейтингом життєздатності українських банків, який підготував Mind, ОТП Банк має високий показник життєздатності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті