Захворіло у світі
11,830,885
Померло у світі
544,215
Вилікувалось у світі
6,447,656
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
«Нафтогаз» продаватиме у квітні газ споживачам за ціною нижче регульованої

«Нафтогаз» продаватиме у квітні газ споживачам за ціною нижче регульованої

Ціна газу для побутових споживачів складе 8,38 грн за 1 куб. м замість 8,55 грн

Цей матеріал також доступний російською
«Нафтогаз» продаватиме у квітні газ споживачам за ціною нижче регульованої
Фото: УНІАН

«Нафтогаз України» опублікував цінові пропозиції на природний газ, які діятимуть з 1 квітня 2019 року, для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання. Про це повідомила компанія.

Промислові споживачі, що співпрацюють з «Нафтогазом» за передоплатою, купуватимуть газ за ціною 5990 грн/1000 куб. м, без ПДВ та витрат на його транспортування.

Компанія пояснила, що в березні скористалася привабливою ринковою ситуацією і закупила достатні обсяги газу для забезпечення побутових споживачів. Враховуючи це, «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» знизить ціну на квітень для своїх побутових споживачів у Кіровоградській області та інших регіонах на 2%, не встановлюючи максимально можливу торгову націнку постачальника, що дозволена законодавством. Таким чином, кінцева ціна газу для побутових споживачів складе 8,38 грн за 1 куб. м замість 8,55 грн (включно з ПДВ та витратами на його транспортування).

Компанія додала, що цінові пропозиції на природний газ із 1 квітня 2019 року для промислових споживачів, які працюють на умовах оплати протягом або після періоду поставки, «Нафтогаз» додатково оприлюднить до кінця місяця.

Раніше Mind писав, що «Нафтогаз» має можливість не піднімати ціни на газ з 1 травня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті