Дитячий шампунь від Johnson & Johnson's завалив тести на безпеку в Індії

Дитячий шампунь від Johnson & Johnson's завалив тести на безпеку в Індії

Американська компанія з висновками експертів не погоджується

Дитячий шампунь від Johnson & Johnson's завалив тести на безпеку в Індії
фото www.jnj.com/media-center

Зразки дитячого шампуню від Johnson&Johnson's не пройшли тести на якість, які проводились індійським штатом Раджастан. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву місцевих регуляторів.

У повідомленні Раджастанського регулятора від 5 березня зазначається, що зразки дитячого шампуню J&J, взяті з двох різних партій, не пройшли перевірку якості, оскільки в них містилися «шкідливі інгредієнти».

Прес-секретар J&J сказала, що результати, отримані від регуляторів, показали, що в зразках був виявлений формальдегід. Формальдегід, який використовується у виробництві будматеріалів, є канцерогеном.

«Ми не приймаємо надані нам проміжні результати, – сказала вона. – Ми однозначно стверджуємо, що наші продукти є безпечними й наш процес забезпечення гарантії якості є одним із найсуворіших у світі».

Зразки шампуню були виготовлені на заводі компанії в північному штаті Гімачал-Прадеш.

«Ми підтвердили індійській владі, що не додаємо формальдегід як інгредієнт у наш шампунь і що дитячий шампунь J&J не містить будь-яких інгредієнтів, які можуть із часом виділяти формальдегід», – зазначила прес-секретар J&J  компанії.

Це сталося всього за кілька місяців після того, як індійська влада розпочала розслідування щодо дитячої присипки компанії, щоб дізнатися, чи містить вона азбест, який є канцерогеном. Наприкінці лютого стало відомо, що державні дослідження не виявили в ній нічого забороненого.

Як повідомлялося, нещодавно суд Каліфорнії зобов’язав Johnson&Johnson виплатити $29 млн жінці, яка звернулася з позовом, де заявила, що використання продукції компанії призвело до появи в неї раку. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло