Deutsche Bank готується до значних штрафів у справі про відмивання російських грошей

Deutsche Bank готується до значних штрафів у справі про відмивання російських грошей

Скандал із відмиванням коштів із РФ наніс значної репутаційної шкоди банку та може спричинити відтік клієнтів, інвестицій та скорочення ринкової вартості

Deutsche Bank готується до значних штрафів у справі про відмивання російських грошей
фото www.db.com

Найбільший банк Німеччини Deutsche Bank AG чекає штрафів, судових позовів і можливого переслідування вищого керівництва за його роль у схемі відмивання коштів російських клієнтів на суму до $20 млрд. Про це повідомляє The Guardian із посиланням на внутрішній звіт банку.

Банк очікує, що США та Велика Британія можуть застосувати «значні дисциплінарні заходи» до нього. Також у банку вважають, що цей скандал наніс значної шкоди його «глобальному бренду», що може стати причиною відтоку клієнтів, втрати інвестиційної впевненості та зменшення ринкової вартості.

Видання нагадує, що найбільший німецький банк був втягнутий у масштабну операцію під назвою «глобальний ландромат» або «глобальна пральня». Російські злочинці, пов’язані з Кремлем та ФСБ, використовували схему у 2010–2014 роках для переміщення грошей у західну фінансову систему. Вважається, що загальна сума цих операцій може сягати $80 млрд. Deutsche Bank був використаний для відмивання грошей через його банківську мережу, яка дозволила ефективніше переводити кошти з Росії в США, Євросоюз та Азію.

Крім того, Deutsche Bank також може бути причетний до скандалу з Danske Bank, який обвинувачують в обробці підозрілих трансакцій на мільярди доларів через естонський підрозділ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло