«Мене цікавить збереження грошей вкладників та державних ресурсів ПриватБанку» – Гройсман

«Мене цікавить збереження грошей вкладників та державних ресурсів ПриватБанку» – Гройсман

Прем'єр міністр повідомив, що не хотів би політизувати це питання

«Мене цікавить збереження грошей вкладників та державних ресурсів ПриватБанку» – Гройсман
прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Фото: kmu.gov.ua

Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана цікавить збереження грошей вкладників та державних ресурсів ПриватБанку, він не не хоче політизувати питання про задоволення Окружним адміністративним судом Києва позову бізнесмена Ігоря Коломойського про незаконність націоналізації Банку. Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Мене цікавить збереження грошей вкладників і державних ресурсів. Рішення Ради національної безпеки і оборони за рішенням Національного банку якраз передбачала те, щоб врятувати і докапіталізувати банк державою для того, щоб забезпечити стабільність грошей вкладників. Це і було зроблено державою», – повідомив він.

Що стосується рішення суду, то, за словами прем'єра, «все інше юристи з'ясують в рамках судової системи».

«Я не хочу нічого політизувати в цьому питанні, ніякої політики. Є рішення суду, буде відповідне оскарження відповідними органами, в тому числі і Нацбанком, так як він є регулятором банківської системи», – сказав Гройсман, відповідаючи на питання, чи може рішення суду бути пов'язано з тим, що один з кандидатів в президенти нібито близький з бізнесменом Коломойським.

Серед іншого він зазначив, що на даний момент ПриватБанк знаходиться в хорошому стані і стабільно функціонує.

Нагадаймо: сьогодні, 18 квітня, Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Ігоря Коломойського до НБУ і Кабміну стосовно націоналізації ПриватБанку. Суд скасував рішення про виведення ПриватБанку з ринку за участю держави та визнав його протиправним. Ця процедура, на думку суддів, порушувала норми чинного законодавства.

У НБУ повідомили, що подаватимуть апеляцію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті