Захворіло у світі
5,851,494
Померло у світі
361,270
Вилікувалось у світі
2,445,181
Захворіло в Україні
22,811
Померло в Україні
679
Вилікувалось в Україні
8,934
Віргінські острови пояснили нові вимоги до офшорної діяльності компаній

Віргінські острови пояснили нові вимоги до офшорної діяльності компаній

Після вступу в дію нових правил БВО втратять більшу частину клієнтів, вважають експерти

Віргінські острови пояснили нові вимоги до офшорної діяльності компаній
фото pixabay.com

Британські Віргінські острови (БВО), одна з найпопулярніших офшорних юрисдикцій, докладно пояснили нові вимоги до офшорних компаній, які цього року було значно посилено. Про це з посиланням на «Ведомости» пише The Bell.

За новими правилами, компанія до кінця 2019 року має почати вести реальну діяльність на БВО, а в іншому випадку або ліквідувати «технічний» бізнес, або щороку доводити податкове резидентство в іншій країні.

Нові правила не торкнуться «чистих акціонерних холдингів» – тобто компаній, які володіють тільки акціями в капіталі.

Якщо у холдингу є й інші види інвестицій – наприклад, він видає позики для фінансування іншої компанії або купує облігації, він вважається «холдинговим бізнесом» і зобов'язаний підтверджувати реальну діяльність, пише видання.

Виняток зроблено для інвестфондів та компаній, що надають одиничні позики або володіють приватними яхтами, а також займаються морськими перевезеннями як неосновним бізнесом.

У число співробітників можна зараховувати працівників інших компаній, що надають послуги бізнесу на БВО.

Однак не конкретизовані вимоги до кількості співробітників, приміщення та обладнання.

За надання неправдивої інформації про економічну діяльність може загрожувати штраф до $75 000  і ув’язнення до 5 років. Також влада БВО зможе примусово закрити компанію.

На думку експертів, БВО втратять більшу частину клієнтів: нові правила нездійсненні при тій кількості компаній, які присутні на БВО, тому бізнес масово перетече в холдингові країни, наприклад, Люксембург, до яких немає претензій з боку ЄС.

Після погроз з боку ЄС офшори почали приймати закони, що вимагають від компаній реально вести бізнес на їх територіях. У грудні 2017 року Рада ЄС опублікувала перелік більш ніж з 40 країн, включаючи БВО, оподаткування яких недостатньо прозоре. Зміна правил на БВО відбувалася на тлі відтоку туди офшорів з Кіпру після того, як США підвищили вимоги до прозорості банків острова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті