Гройсман агітуватиме Верховну Раду, щоб вона проголосувала за його відставку

Гройсман агітуватиме Верховну Раду, щоб вона проголосувала за його відставку

Він закликав Зеленського внести кандидатуру нового прем’єра

Гройсман агітуватиме Верховну Раду, щоб вона проголосувала за його відставку
https://svoboda.ictv.ua

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав президента Володимира Зеленського негайно внести нову кандидатуру на посаду прем'єра. Про це він сказав у ефірі телеканалу ICTV, передають Українські Новини.

«Я вважаю, що зараз новообраний президент повинен негайно – я цього вимагаю – внести кандидатуру нового прем'єр-міністра і нового уряду і працювати», – сказав він.

Однак нового прем'єр-міністра і уряд може призначити тільки коаліція нового скликання Верховної Ради, наголошують політологи.

«У вівторок президент зустрічається з лідерами фракцій, він може це питання з ними обговорити, і якщо буде рішення депутатів, президент може це зробити, тому що саме він може внести кандидатуру прем'єра», – вважає Гройсман.

Він не відповів на питання, хто виконуватиме його обов'язки до призначення нового прем'єра.

«Коли президент закликав Кабмін піти у відставку, він, очевидно, знав, що з цим робити далі. Я глибоко переконаний у тому, що це рішення має бути реалізовано, як він цього хотів», – сказав прем'єр.

Гройсман запевнив, що агітуватиме парламент підтримати його відставку.

«Якщо будуть питання, які стосуються стабільності держави, я завжди буду поруч», – додав він.

Крім того, прем'єр-міністр заявив, що братиме участь у виборах до Верховної Ради.

«Я буду брати участь у парламентській кампанії і цього тижня я про це скажу», – заявив Гройсман у ефірі «Свободи слова».

Нагадаємо: у понеділок Володимир Зеленський прийняв присягу і став 6-м президентом України. Він закликав Кабмін піти у відставку і оголосив про розпуск Верховної Ради.

Детальніше про те, до чого призведе одномоментний розпуск парламенту і уряду – в матеріалі Mind «Усім спасибі, всі вільні»: з чого почалася каденція президента Володимира Зеленського».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті