Goldman Sachs підрахував збитки Apple в разі заборони її продукції в Китаї

Goldman Sachs підрахував збитки Apple в разі заборони її продукції в Китаї

Китайський ринок складає майже третю частину від реалізації продукції помпанії

Goldman Sachs підрахував збитки  Apple в разі заборони її продукції в Китаї
фото Shutterstock

Прибуток американської компанії Apple в розрахунку на акцію знизиться на 29%, якщо влада Китаю вирішить заборонити продаж її продукції країні у відповідь на дії США, спрямовані проти Huawei, вважають аналітики банку Goldman Sachs. Про це пише FinMarket.

За словами аналітиків, зазначена оцінка включає в себе частку Китаю та Гонконгу в світових продажах Apple, а також ефект від зниження витрат на маркетинг. При цьому не враховується сценарій, при якому Apple буде заборонено складати продукцію і купувати компоненти в Китаї.

У другому кварталі поточного фінансового року (січень-березень) Apple отримала прибуток у розрахунку на акцію в розмірі $2,46. За весь минулий фінансовий рік цей показник склав $11,91 проти $9,21 роком раніше.

Apple не розкриває дані стосовно продажів в окремих країнах, але за оцінкою дослідницької фірми Gartner, з початку 2019 року компанія поставила в Китай, Гонконг і Тайвань 39 млн смартфонів, з яких 83% припали на материковий Китай, 13% – на Гонконг і ще 5% – на Тайвань.

Нагадаємо, США внесли китайську Huawei в список компаній, яким потрібні спеціальні дозволи на закупівлю товарів і послуг в США. Разом з тим Мінторг напередодні надав компанії відстрочку строком на 90 днів, протягом яких вона зможе купувати все необхідне для випуску обладнання і смартфонів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло