Захворіло у світі
5,375,648
Померло у світі
343,721
Вилікувалось у світі
2,149,412
Захворіло в Україні
20,986
Померло в Україні
617
Вилікувалось в Україні
7,108
Зарядних станцій в Британії тепер більше, ніж традиційних АЗС

Зарядних станцій в Британії тепер більше, ніж традиційних АЗС

Ця тенденція продовжує зростати і надалі

Зарядних станцій в Британії тепер більше, ніж традиційних АЗС
www.flickr.com/photos/opengridscheduler

Нещодавно опубліковані дані Zap-Map, платформи, яка відображає кількість станцій зарядки для електрокарів, показали, що кількість зарядних станцій в Британії тепер перевищує число звичайних АСЗ. Про це повідомляє Renewableenergyworld.

На карті, опублікованій Zap-Map, значиться 8471 електрозаправок із загальною кількістю точок зарядки 13 613 одиниць. Звичайних заправок з бензином і соляркою в країні 8400, і їх стає все менше.

За останні 12 місяців, як повідомляється, на британському ринку відбувся стрімкий стрибок ринку суспільних зарядних станцій для електротранспорту – на 57%. Зарядні станції тепер можна знайти по усій країні.

Як повідомляє видання, всього 6 років тому на дорогах Британії були всього близько 3 500 електрокарів, наразі їхня кількість зросла до понад 210 000. Аналітики прогнозують, що до кінця 2020 року в Британії буде 1 млн електромобілів.

«Наразі державний та приватний сектори вкладають значні кошти  в британську інфраструктуру зарядки електромобілів, щоб забезпечити достатню кількість точок зарядки для підтримки зростаючого електропарку. Результати цього місяця показують швидкі темпи змін, які вже відбуваються, на тлі того, як на зміну двигунам внутрішнього згорання приходить епоха електромобілів з нульовими викидами та кращим досвідом кермування», – сказав Бан Лейн, співзасновник та техдиректор Zap-Map

Нагадаємо, Швеція до 2030 року повністю припинить продаж автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння – в рамках боротьби проти глобального потепління і виконання Паризької кліматичної угоди.

А у Фінляндії до 2045 року взагалі можуть заборонити продаж бензину і перейти на альтернативні джерела енергії.

Як повідомляється, влада голландської столиці Амстердам оголосила про рішення заборонити в місті з 2030 року всі автомобілі на дизельних та бензинових двигунах. Їх планується замінити на електромобілі та транспорт на водні

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті