Мінімальна сума операцій купівлі/продажу облігацій ОВДП у Приват24 становитиме 100 000 грн

Мінімальна сума операцій купівлі/продажу облігацій ОВДП у Приват24 становитиме 100 000 грн

Мінімальний поріг для придбання ОВДП на аукціоні Міністерства фінансів залишиться на рівні 1 млн грн

Мінімальна сума операцій купівлі/продажу облігацій ОВДП у Приват24 становитиме 100 000 грн
Фото:УНІАН

Мінімальна сума операцій купівлі/продажу облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) у Приват24 становитиме 100 000 грн або еквівалент в іноземній валюті, а мінімальний поріг для придбання ОВДП на аукціоні Міністерства фінансів залишиться на рівні 1 млн грн або еквівалент в іноземній валюті.

Про це в коментарі для Mind повідомила заступник голови правління ПриватБанку Галина Пахачук.

«Планується, що мінімальна сума для операцій купівлі/продажу ОВДП у Приват24 становитиме 100 000 грн або еквівалент в іноземній валюті. Щодо операцій придбання ОВДП на аукціоні Міністерства фінансів, то поріг залишиться на рівні 1 млн грн або еквівалент у іноземній валюті», – зазначила Пахачук.

Вона уточнила, що вкладка «Цінні папери» у Приват24web з'явилась ще наприкінці лютого 2019 року. Після цього банк постійно працює над розширенням переліку послуг з цінними паперами, які можуть надаватись клієнтам у онлайн-режимі.

За словами Пахачук, на сьогодні ця послуга доступна VIP-клієнтам банку та клієнтам, які мають відкритий у депозитарній установі АТ КБ «ПриватБанк» рахунок в цінних паперах, на якому обліковуються ОВДП.

«Після розширення переліку операцій з цінними паперами в Приват24web усі клієнти ПриватБанку зможуть купувати та продавати ОВДП у режимі онлайн. До кінця року ми плануємо збільшити обсяги клієнтського портфеля в ОВДП більше ніж удвічі, а кількість клієнтів – більше ніж удесятеро», – повідомила вона.

Нагадаємо: наприкінці травня цього року ПриватБанк вперше розпочав продаж облігацій внутрішньої держпозики на первинному ринку у застосунку веб-версії Приват24 для всіх клієнтів за наявності відкритого рахунку цінних паперів.

Нагадаємо: відтепер міжнародні інвестори зможуть купувати українські державні цінні папери. Так, з 27 травня запрацювала система міжнародного депозитарію Clearstream.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію