Захворіло у світі
6,900,011
Померло у світі
399,854
Вилікувалось у світі
3,088,432
Захворіло в Україні
26,999
Померло в Україні
788
Вилікувалось в Україні
12,054
Сервіс юридичної перевірки нерухомості Monitor.Estate запрацював у Харкові
Партнерський матеріал

Сервіс юридичної перевірки нерухомості Monitor.Estate запрацював у Харкові

Сервіс працює на основі відкритих даних (Open Data) та дозволяє перевірити об’єкт за кілька секунд

Сервіс юридичної перевірки нерухомості Monitor.Estate запрацював у Харкові
Фото: pixabay.com

Відсьогодні в Харкові працює Monitor.estate – онлайн сервіс юридичної перевірки нерухомості. До цього, свою новобудову можна було перевірити в таких містах як Київ, Львів, Одеса, Житомир та Дрогобич (Львівської області). 

Сервіс працює на основі відкритих даних (Open Data) та дозволяє перевірити об’єкт за кілька секунд. В роботі сервісу використовуються тільки інформація з державних реєстрів України, в тому числі даних Державної архітектурно-будівельної інспекції, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Єдиного державного реєстру судових рішень, єдиного реєстру боржників, інформацію фіскальних органів, державного земельного кадастру.

Керівник стартапу Monitor.estate Володимир Копоть, зазначив, що вже перевірені в режимі реального часу 70 об'єктів нерухомості по Харківу, а загалом в постійному моніторингу знаходиться понад 1000 об’єктів.

За його словами, Харків – одне з міст, де зафіксовано найменше порушень містобудівної документації, в порівнянні з іншими містами, однак близько 30% новобудов все ще зводяться без дозволу на будівельні роботи або будують на землях без відповідного правильного цільового призначення.Рівень ризиковості інвестування у такі новобудови, поки не уточнюється.

Нагадаймо: 30 липня минулого року було запущено Monitor.Estate. Як зазначається на сайті сервісу, юридичну інформацію з описом можливих ризиків можна замовити за ціною від 250 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті