Світові експерти представили бачення майбутнього України на форумі Ukrainian ID
Партнерський матеріал

Світові експерти представили бачення майбутнього України на форумі Ukrainian ID

Лідери думок України та світу вдруге зібралися у Каневі на Міжнародному економіко-гуманітарного форумі Ukrainian ID

Світові експерти представили бачення майбутнього України на форумі Ukrainian ID

Світові експерти представили бачення майбутнього України на форумі Ukrainian ID. Лідери думок України та світу вдруге зібралися у Каневі на Міжнародному економіко-гуманітарного форумі Ukrainian ID.

Темою Форуму стала «Революція цінностей». Як підкреслила під час церемонії відкриття засновниця Ukrainian ID, президент Фонду гуманітарного розвитку України Наталія Заболотна, в часи змін, які сьогодні переживає наша цивілізація, лише цінності є фундаментом соціального та економічного прогресу.

«Майбутнє ставить перед українцями та усім людством грандіозні виклики, які раніше ми й не могли собі уявити. .. Ми зможемо відповісти на ці виклики, якщо керуватимемося не бажанням підвищувати свої прибутки або збільшувати свій політичний вплив. Ні. Ці виклики потребують від нас значно глибшої, внутрішньої роботи. Роботи із нашими цінностями», – зазначила вона.

Великий інтерес з боку глобальної експертної спільноти та аудиторії цього року став причиною збільшення програми Форуму вдвічі – він тривав два дні, 7 та 8 червня.

Учасники Ukrainian ID створювали стратегії термінових дій у галузях економіки, екології, інфраструктури, енергетики, освіти, технологій, культури, а також в питаннях гендерної рівності, розвитку освіти, культури та туризму.

Форум відкрив перший президент України Леонід Кравчук.

Експерти протягом двох днів обговорювали найболючіші питання розвитку України, серед яких: перетворення транспортної інфраструктури та енергоринку на драйвери економіки, перспективи України як потужного туристичного центру Європи, досягнення гендерної рівності, в тому числі збільшення показника присутності жінок на державних посадах, оптимістична стратегія розвитку зеленої енергетики, досягнення високих показників гуманітарної безпеки країни та мінімізації корупції.

Частиною Форуму став благодійний фестиваль сучасної музики, поезії та арту на березі Дніпра Sheva Fest.
Серед головних задач заходу – привернення уваги держави та інвесторів до проблеми завершення будівництва Шевченківського культурного центру. Роботи із зведення Центру розпочалися 35 років тому, але він досі не відкрив свої двері.

Спеціальним гостем став дворазовий володар премії GRAMMY, всесвітньо відомий оперний співак Анатолій Кочерга, який дав сольний концерт в недобудованому залі центру. 

В рамках Форуму відбулася церемонія нагородження Ukrainian ID Awards. Її лауреатом посмертно стала Катерина Гандзюк за незламне прагнення до справедливості та громадянську гідність. Нагадаємо, минулого року лауреатом премії став режисер Олег Сенцов, якого Росія незаконно утримує в неволі.
Результатом роботи «українського Давосу» буде видання Конституції цінностей – «Біблії Нового часу, що стане дороговказом для людства, написаним у духовному серці України», як назвала її Наталія Заболотна.
«Ми продовжуємо наш шлях і запрошуємо до діалогу всіх, хто готовий змінювати майбутнє України і світу, всіх, хто розділяє наші цінності і готовий здійснити найсміливішу Революцію, якої потребує наша цивілізація», – зазначила президент Ukrainian ID.

Більше про форум читайте в матеріалі Mind «Революція цінностей vs еволюція світогляду: про що говорили на Другому форумі Ukrainian ID».

Серед учасників Ukrainian ID  цього року: Ханс-Йозеф Фелл, президент Watch Energy Group, Джон Хербст – американський дипломат, член Атлантичної ради, посол США в Україні у 2003-2006 роках, Алекс Ленартс – посол Бельгії в Україні, Тічо Жупанчич – Держсекретар урядового офісу з питань розвитку та політики європейської згуртованості Словенії (до 2018 року), Паскаль Гілєн – професор соціології мистецтва і політики в Антверпенcькому науково-дослідному інституті мистецтв, Надія Васильєва – засновник Digital Transformation Institute, Анатолій Амелін – співзасновник Українського інституту майбутнього, Олексій Рябчин – голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України, Мустафа Найєм – український політик та журналіст, Морган Вільямс – президент Американсько-української ділової ради, Норберт Нойхаус – віце-мер міста Трір (Німеччина), Мелінда Херінг – редактор напрямку UkraineAlert в організації Atlantic Council, Петро Рондяк – голова правління Winner Group Ukraine, Микола Кулеба – уповноважений Президента України з прав дитини, Патриція Шморгун Гаврилишин – співзасновниця Фонду родини Богдана Гаврилишина, Дмитро Бондаренко – Генеральний директор групи компаній ЛІГА, Євген Глібовицький – експерт з довготермінових стратегій, Анна Нємцова – кореспондент The Daily Beast, Володимир Балін – перший віце-президент Українського транспортного союзу, Сергій Бабак – куратор освітнього напряму Українського інституту майбутнього, підприємець Євген Уткін, митець Олександр Ройтбурд, політтехнолог Катерина Одарченко  та ще понад 300 лідерів думок, політиків, дипломатів та громадських активістів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло