Захворіло у світі
6,639,228
Померло у світі
391,261
Вилікувалось у світі
2,872,815
Захворіло в Україні
25,964
Померло в Україні
762
Вилікувалось в Україні
11,372
ФГВФО завершив ліквідацію «Брокбізнесбанку» Курченка

ФГВФО завершив ліквідацію «Брокбізнесбанку» Курченка

Фонд гарантування завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами у день подання документів про ліквідацію

ФГВФО завершив ліквідацію «Брокбізнесбанку» Курченка
Фото: pixabay.com

Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) 10 червня 2019 року було подано документи державному реєстратору юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) на ліквідацію АТ «Брокбізнесбанк», що належить бізнесмену-втікачу Сергію Курченко. Про це повыдомляє прес-служба ФГВФО.

Відповідно до частини сьомої статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» Фонд гарантування завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами у день подання документів для внесення до ЄДР запису про ліквідацію банку як юридичної особи.

У зв’язку з цим Фонд гарантування повідомляє про завершення 10 червня 2019 року виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам АТ «Брокбізнесбанк».

АМКУ у листопаді 2018 року оштрафував бізнесмена Курченка на 15 млн грн за порушення щодо Брокбізнесбанку. Правоохоронні відомства виявили кінцевого бенефіціара-набувача Брокбізнесбанку. Роком до цього Ощадбанк відсудив будівлю у Курченка вартістю 200 млн грн, через те, що Брокбізнесбанк не повернув гроші, передбачені кредитним договором у розмірі 200 млн грн.

Раніше повідомлялося, що ФГВФО виставив на продаж активів на суму 3,8 мдрд грн. Дебіторська заборгованість перед банками торгуватиметься за 734,9 млн грн.

Нагадаємо: виплати кредиторам неплатоспроможних банків за квітень склали 770,2 млн грн. За січень-квітень 2019 року забезпеченим кредиторам погашено вимог на загальну суму 1,3 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті