Захворіло у світі
12,745,734
Померло у світі
565,782
Вилікувалось у світі
7,026,011
Захворіло в Україні
53,521
Померло в Україні
1,383
Вилікувалось в Україні
26,118
Поштово-логістичні компанії доставлятимуть товари замовників торгів ProZorro

Поштово-логістичні компанії доставлятимуть товари замовників торгів ProZorro

Окрім «Укрпошти» послуги доставки будуть здійснювати «Нова Пошта», Delivery та «Ін Тайм»

Поштово-логістичні компанії доставлятимуть товари замовників торгів ProZorro
Фото: pixabay.com

Система електронних закупівель ProZorro в тестовому режимі з 13 червня запускає можливість оформити доставку товарів. Учасники торгів обиратимуть доставку товарів через «Укрпошту» чи інші поштово-логістичні компанії. Про це повідомляє прес-служба компанії «Укрпошта».

За інформацією Інтерфакс-Україна, окрім «Укрпошти» послуги доставки будуть здійснювати ще 3 компанії: «Нова Пошта», Delivery та «Ін Тайм».

Спочатку обрати доставку можна на zakupki.prom.ua, izi.trade, e-tender.ua, а пізніше й на інших платформах системи електронних закупівель ProZorro.

«Укрпошта» однією з перших почала працювати з Prozorro в якості замовника. Ми не мали проблем з відправкою, бо є логістичною компанією. А у інших замовників давно був запит на вибір способу доставки одразу в системі торгів. Зараз у них буде можливість одразу оцінити вартість у різних операторів та обрати найвигідніші умови доставки. Вважаю, що така опція спростить доставку товарів замовників на ProZorro і розширить можливості для розвитку бізнесу в найвіддаленіших куточках України, адже Укрпошта має найбільшу мережу – понад 11 000 відділень», – сказала директор департаменту розвитку бізнесу з корпоративними клієнтами Ганна Колесова.

Для оформлення доставки замовник торгів надсилає та отримує протягом доби від чотирьох логістичних компаній інформацію про ціну і обирає найвигіднішу для себе.

«Укрпошта» у 2018 році збільшила обсяг відправлень за кордон і в Україну на 45%. Всього поштовий оператор обробив 34,4 млн відправлень у 2018 році. Збільшення імпорту компанії продовжується завдяки співпраці із партнерами в доставці товарів з азійських маркетплейсів.

Нагадаємо: нові правила отримання посилок з-за кордону набирають чинності з 1 липня. Якщо вартість посилки перевищить еквівалент 100 євро, потрібно буде сплатити 20% ПДВ.

Проте, в «Укрпошті» зауважили, що запровадження оподаткування посилок, вартість яких перевищує еквівалент 100 євро, фактично не матиме суттєвого впливу на більшість фізичних осіб, оскільки вартість левової частка посилок не перевищує 100 євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті