Американські чипмейкери закликають уряд США послабити обмеження проти Huawei

Американські чипмейкери закликають уряд США послабити обмеження проти Huawei

Компанії, серед яких Qualcomm і Intel, вважають, що поставки компонентів для смартфонів та розумних годинників не становлять загрози

Американські чипмейкери закликають уряд США послабити обмеження проти Huawei
фото twitter.com/Huawei

Американські постачальники чипів компанії Huawei, включаючи Qualcomm і Intel, закликають уряд США послабити заборону на продаж технологій китайському технологічному гіганту. Про це повідомляє Reuters.

Чипмейкери стверджують, що підрозділи Huawei,що продають такі продукти як смартфони і комп’ютерні сервери, використовують загальнодоступні деталі, які навряд чи становитимуть таку ж загрозу безпеці, як обладнання для 5G.

«Мова йде не про допомогу Huawei. Мова йде про уникнення шкоди для американських компаній», – сказало одне з джерел.

Із $70 млрд, які компанія Huawei витратила на купівлю компонентів в 2018, близько $11 млрд отримали американські фірми, серед яких Qualcomm, Intel і Micron Technology Inc.

Для прикладу, Qualcomm хоче продовжувати поставки чипів Huawei для звичайних пристроїв,такі як телефони та розумні годинники, сказало джерело, яке знайоме з позицією компанії.

Асоціація напівпровідникової промисловості (SIA) підтвердила, що організовувала консультації з урядом США від імені компаній, щоб допомогти їм дотримуватись правил та поінформувати посадових осіб про вплив заборони на бізнес.

«Що стосується технологій, які не мають відношення до національної безпеки, то вони, схоже, не повинні потрапляти під сферу дію заборони», – сказав Джиммі Гудріч, віце-президент SIA з глобальної політики.

Нагадаємо: Трамп, який почав торгову війну з Китаєм, загострив її кілька тижнів тому, коли вніс Huawei до «чорнго списку», звинувативши його в шпигунстві. В результаті цілий ряд виробників комп'ютерних чипів і інтернет-концерн Google обмежили або повністю припинили співпрацю з Huawei.

Пізніше виконувач обов'язків глави адміністративно-бюджетного управління Білого дому Рассел Войт запропонував президенту США Дональда Трампа відстрочити виконання ключових положень про заборону на обладнання китайських компаній Huawei і ZTE на термін від двох до чотирьох років, щоб не нашкодити американському бізнесу.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло