Захворіло у світі
6,065,624
Померло у світі
369,274
Вилікувалось у світі
2,566,642
Захворіло в Україні
23,627
Померло в Україні
708
Вилікувалось в Україні
9,538
Державіаслужба поновила сертифікат Yanair

Державіаслужба поновила сертифікат Yanair

Державіаслужба буде вживати відповідні заходи щодо тих авіакомпаній, які невчасно виконують польоти

Державіаслужба поновила сертифікат Yanair
Фото Shutterstock

Комісія Державіаслужби схвалила рішення поновити сертифікат авіакомпанії Yanair. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці в Facebook.

«Водночас, сподіваємося, що дана авіакомпанія, як і інші, зрозуміли – ми жартувати і нехтувати безпекою пасажирів та регламентами не будемо», – пише він.

Після усунення критичних зауважень комісія Державіаслужби схвалила рішення поновити сертифікат авіакомпанії...

Опубліковано Volodymyr Omelyan Вівторок, 18 червня 2019 р.

Разом з цим міністр додав, що Державіаслужба буде вживати відповідні заходи щодо тих авіакомпаній, які невчасно виконують польоти. Авіакомпанія зобов`язана інформувати пасажирів про перенесення рейсів, її представник повинен бути на зв’язку з пасажирами, компенсувати час затримки чи скасування польоту.

Омелян наголосив на необхідності ретельно обирати авіаперевезника.

«Наївно скаржитися на розлад шлунку, якщо Ви купуєте шаурму біля метро у спеку. Це правило однакове як у політиці, так і на транспорті», – додав він.

Нагадаємо: на початку червня Державіаслужба прийняла рішення про призупинення сертифіката експлуатанта авіакомпанії YanAir. За результатами комплексної інспекційної перевірки авіакомпанії YanAir Державіаслужба виявила низку зауважень (частина з яких критичні) в організації діяльності перевізника, що можуть негативно вплинути на безпеку польотів.

Пізніше, українська авіакомпанія YanAir Airlines заявила, що усунула виявлені Державною авіаційною службою недоліки в її роботі і просить повернути їй сертифікат експлуатанта. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті