«Коломойський буде вкладати великі гроші в інфраструктуру Донбасу, але він поки про це не знає» – Зеленський
Президент про відновлення Донбасу, енергетику, корупцію та курс на ЄС

На відновлення Донбасу після війни потрібно 300 млрд грн. Роботи з відновлення вже розпочаті на територіях Донецької та Луганської областей, які підконтрольні Україні. Про це повідомив президент Володимир Зеленський на зустрічи з представниками бізнесу.
Президент закликав бізнес долучатись до цього проекту у якості інвесторів чи благодійників. Він повідомив, що зустрічався з даного питання з бізнесменами Рінатом Ахметовим, Віктором Пінчуком та Ігорем Коломойським.
«Олігархи братимуть активну участь у відновленні Донбасу. Наприклад, пан Пінчук вже зараз забезпечить квартирами родини всіх 24-х військовополонених моряків і далі буде опікуватися проблемами і соціальною допомогою всіх військовослужбовців. З Рінатом Ахметовим ми дійшли згоди не лише про відміну формули Роттердам +, але й про те, що він вкладатиме в медицину на Донбасі і підтримуватиме регіон... Пан Ігор Коломойський буде вкладати дуже великі гроші в інфраструктуру Донбасу, але він про це ще не знає», – повідомив він.
Стосовно боротьби з корупцією, Зеленський зазначив, що вже є план та у наступні місяці буде відчутна різниця.
«Я розумію і поважаю незалежність суддів, але діючій судовій системі не вірять ні суспільство, ні інвестори. Тобто реформа останніх років не була успішною. Наша команда готує план подолання корупції в судах, і найближчим часом ми окремо його представимо. Почнемо з запуску антикорупційного суду», – зазначив він.
Зеленський наголосив, що підтримує приватизацію держактивів, а держава повинна стати сервісом для бізнесу, а не бути його конкурентом. За словами президента енергетична сфера дуже монополізована і також необхідно повернути довіру до Антимонопольного комітету (АМКУ) та Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Нагадаймо: Зеленський хоче перекроїти формулу «Роттердам+» на «Роттердам-». Президент ініціює відтермінування ринку електроенергії якомога швидше.
Раніше партія президента «Слуга народу» розробила план по боротьбі з корупцією. Він складається з 8-ми кроків, серед яких – «очищення» прокуратури, незалежність антикорупційних органів, а також грошова винагорода за виявлення корупції.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].