Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
ПриватБанк здобув перемогу у Верховному Суді

ПриватБанк здобув перемогу у Верховному Суді

Йдеться про перемогу в судових спорах з майновими поручителями за кредитом рефінансування

ПриватБанк здобув перемогу у Верховному Суді
Фото Shutterstock

ПриватБанк здобув перемогу в судових спорах з майновими поручителями за кредитом рефінансування. Як повідомила прес-служба банку, 2 липня Велика палата Верховного Суду підтримала правову позицію ПриватБанку в суперечці з майновим поручителем за кредитом рефінансування НБУ ПрАТ «Ерлан», який намагався розірвати іпотечний договір в зв'язку з націоналізацією банку і вивести з-під застави майно вартістю понад 600 млн грн.

Як повідомили в банку, це чергове з позитивних рішень Верховного Суду, але перше, винесене Великою палатою, яке дозволить банку сформувати ефективну для себе судову практику в даній категорії справ. Судовий процес тривав з 2017 року.

Крім того, інший майновий поручитель ПриватБанку ТОВ «Укрінтерінвест» в справі № 910/15498/17, яка розглядалася 2 липня Великою палатою Верховного Суду, відмовився від позову до банку про зобов'язання погасити кредит рефінансування.

Нагадаємо: 20 квітня суд розірвав договір поруки Коломойського за кредитами рефінансування ПриватБанку.

Раніше Окружний суд Києва виніс два рішення на користь Коломойського щодо ПриватБанку – скасував рішення НБУ, яким визначено перелік пов'язаних із ПриватБанком фізичних та юридичних осіб.

Крім того, цей суд 18 квітня 2019 року за позовом Коломойського визнав націоналізацію банку незаконною. Нацбанк і Мінфін заявили, що подадуть апеляцію після офіційного оприлюднення рішення суду та впевнені у своїй правоті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті