Захворіло у світі
60,420,355
Померло у світі
1,421,650
Вилікувалось у світі
38,717,768
Захворіло в Україні
677,189
Померло в Україні
11,717
Вилікувалось в Україні
317,395
Суд заборонив ФК «Здоров’я» використовувати позначення «Корвалол-Здоров’я»

Суд заборонив ФК «Здоров’я» використовувати позначення «Корвалол-Здоров’я»

Розгляд справи щодо «Корвалолу» тривав майже 2 роки

Суд заборонив ФК «Здоров’я» використовувати позначення «Корвалол-Здоров’я»
Фото: darnitsa.ua, farmak.ua

Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду ухвалив остаточне рішення у справі про припинення порушення прав інтелектуальної власності ПАТ «Фармак» на торговельну марку «Корвалол». Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Фармак».

Суд відхилив касаційну скаргу ТОВ «ФК «Здоров’я» і залишив в силі рішення судів першої та апеляційної інстанції. Рішенням суду І інстанції, яке було залишено в силі Північним апеляційним господарським судом, було скасовано наказ Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) про реєстрацію лікарського засобу «Корвалол-Здоров’я». Це зобов’язало МОЗ виключити лікарський засіб «Корвалол-Здоров’я» з Державного реєстру лікарських засобів України та заборонено ТОВ «ФК «Здоров’я» використовувати позначення «Корвалол-Здоров’я».

Розгляд справи тривав майже 2 роки.

Велика Палата Верховного Суду направила справу про спір за ТМ «Корвалол Corvalolum» на новий розгляд до суду першої інстанції, частково задовольнивши касаційні скарги Міністерства економічного розвитку та торгівлі України та ПАТ «Фармак», скасувавши постанову Апеляційного суду і рішення суду І інстанції.

Раніше повідомлялося, що оскільки раніше Верховний суд направив справу на повторний розгляд до суду першої інстанції, судді фактично запропонували сторонам розглянути справу з самого початку.

У жовтні 2018 року Касаційний господарський суд призупинив розгляд позову «Дарниці» до МЕРТ щодо права на торговельну марку «Корвалол Corvalolum».  Апеляційний палата МЕРТ в липні 2017 року визнала належачою ПАТ «Фармак» торгову марку «Корвалол Corvalolum».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті