Захворіло у світі
6,511,713
Померло у світі
386,073
Вилікувалось у світі
2,807,420
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
Коломойський оцінює свої активи в $7,5-8 млрд

Коломойський оцінює свої активи в $7,5-8 млрд

Коломойський через розслідування ФБР переглянув плани щодо укрупнення бізнесу в Америці і вирішив від них відмовитися

Коломойський оцінює свої активи в $7,5-8 млрд
Фото: УНІАН

Український бізнесмен Ігор Коломойський оцінює свій стан в $ 7,5-8 млрд і тільки $ 500 млн з них – в США. Про це Коломойський розповів у інтерв'ю НВ. 

«Це неможливо оцінити. Коли ми робили розкриття ПриватБанку, то була оцінка, за скромними підрахунками, $ 7,5-8 млрд», – сказав він.

Він також зазначив, що через розслідування ФБР переглянув плани щодо укрупнення бізнесу в Америці і вирішив від них відмовитися.

«Про металургійну частину ми вже розуміємо – «мінус» $200 млн. А що стосується тих будинків, так теж поганенько. Феросплавний завод – це наша профільна історія, ми за цей актив тримаємося», – зазначив він.

«У мене в Америці інвестицій на $500 млн на все про все. Я $2 млрд тільки від «Євразу» отримав прямих платежів, в ПриватБанк на свій особистий рахунок. Які на хрін мені кредити були потрібні? Я ніколи в «Приваті» не брав кредити», – заявив бізнесмен.

Як повідомлялося, уряд України 18 грудня 2016 року, пославшись на пропозицію НБУ і колишніх акціонерів ПриватБанку, найбільшими з яких на той момент були Коломойський і Геннадій Боголюбов, прийняв рішення про націоналізацію цього найбільшого на українському ринку фінустанови.

Екс-власники банку вважають проведену націоналізацію, в результаті якої вони повністю позбулися своїх акцій, незаконної, тоді як ПриватБанк і держава вимагають від них додаткового відшкодування шкоди. В даний час сторони ведуть судові суперечки, як в Україні, так і в зарубіжних юрисдикціях.

Нагадаємо: 20 квітня суд розірвав договір поруки Коломойського за кредитами рефінансування ПриватБанку.

Раніше Окружний суд Києва виніс два рішення на користь Коломойського щодо ПриватБанку – скасував рішення НБУ, яким визначено перелік пов'язаних із ПриватБанком фізичних та юридичних осіб.

Крім того, цей суд 18 квітня 2019 року за позовом Коломойського визнав націоналізацію банку незаконною. Нацбанк і Мінфін заявили, що подадуть апеляцію після офіційного оприлюднення рішення суду та впевнені у своїй правоті.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті