Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
«Укрзалізниця» планує перевозити поштові відправлення

«Укрзалізниця» планує перевозити поштові відправлення

Для перевезення поштових відправлень планується використовувати модернізовані фітингові платформи

«Укрзалізниця» планує перевозити поштові відправлення
Фото: УНІАН

«Укрзалізниця» (УЗ) має намір включити контейнери до складу деяких пасажирських поїздів, що будуть перевозити поштові відправлення. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

 Наразі компанія веде переговори з поштовими операторами.

«Залізниця – прогнозований та стабільний вид транспорту, що зможе забезпечити чітку доставку відправлень практично будь-яких розмірів»,- підкреслив  операційний директор УЗ В'ячеслава Єрьоміна, .

«Наразі ми ведемо з ними переговори, і вже зараз вони дуже зацікавлені в цій послузі, адже їхні клієнти зможуть завжди вчасно отримати свій вантаж, незалежно від погоди та інших факторів, які впливають на автотранспорт», – зазначив Єрьомін.

Дана послуга надаватиметься аналогічно вагонам-автомобілевозам та жодним чином не вплине на якість і швидкість пасажирських перевезень.

Для перевезення поштових відправлень планується використовувати фітингові платформи, які буде модернізовано під візки пасажирських вагонів.

Раніше повідомлялося, що 24 червня цього року «Укрзалізниця» затвердила порядок перевезень рослинних олій. Згідно з розпорядженням головного офісу компанії, возити харчову олію можна буде тільки спеціалізованими цистернами. Тим же, хто таких вагонів не має, возити масло не заборонять, але за перевезення доведеться платити на 20% більше.

Нагадаємо: з 1 липня набули чинності нові правила отримання посилок з-за кордону. Згідно з ними усі товари, що перевищуватимуть еквівалент 100 євро, будуть оподатковуватись у розмірі 20% ПДВ. Посилка для фізичної особи також оподатковуватиметься 10% митом від суми, що перевищує еквівалент у 150 євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті