Транзит газу через Україну обговорюватиметься в вересні разом з Єврокомісією

Транзит газу через Україну обговорюватиметься в вересні разом з Єврокомісією

Уряд працює над продовженням транзиту газу територією України із залученням европейських фахівців Єврокомісії

Транзит газу через Україну обговорюватиметься в вересні разом з Єврокомісією
Фото: УНІАН

Питання транзиту газу в Європу по території України буде обговорюватися на високому рівні в вересні із залученням представників Європейської комісії. Про це під час «години запитань до уряду заявив віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, передає кореспондент Mind.

«В липні місяці проводяться переговори на рівні представників, а в вересні місяці повинні пройти переговори на рівні Єврокомісії, із залученням представників Єврокомісії», – повідомив він.

Він запевнив парламентарів що на сьогодні уряд працює над питання продовження транзиту газу через територію України, оскільки найбільший споживач газу знаходиться в Європейському союзу. Зубко уточнив, що Європейська комісія залучена до проведення  спільних переговорів з даного питання.

Нагадаємо, як повідомляв Mіnd, 10 липня прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв запропонував два варіанти вирішення проблеми транзиту газу через Україну: збереження поточних контрактів для подальшого обговорення, або консорціум.

Також раніше повідомлялося, що підготовка до повного припинення транзиту російського газу з початку 2020 року опинилася під загрозою через приголомшливе падіння власного видобутку газу, зокрема в підконтрольній «Нафтогазу» компанії «Укргазвидобування».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло