Захворіло у світі
1,196,553 особи
Померло у світі
64,549 осіб
Вилікувалось у світі
246,108 осіб
Захворіло в Україні
1225 осіб
Померло в Україні
32 особи
Вилікувалось в Україні
25 осіб
Влада США пропонує заборонити технокомпаніям випускати криптовалюти та надавати фінпослуги

Влада США пропонує заборонити технокомпаніям випускати криптовалюти та надавати фінпослуги

Відповідна пропозиція з’явилась після того, як Facebook анонсувала запуск власної криптовалюти Libra

Влада США пропонує заборонити технокомпаніям випускати криптовалюти та надавати фінпослуги
фото www.flickr.com/photos/cryptocoinempire

Пропозиція щодо заборони великим технологічним компаніям функціонувати в якості фінансових закладів та випускати криптовалюти була передана на розгляд демократичній більшості, яка очолює Комітет з фінансових послуг Палати представників. Про це повідомляє Reuters.

Відповідна ініціатива з’явилась після того, як Facebook анонсувала свою власну криптовалюту Libra, яка викликала значний супротив з боку органів влади. Видання зазначає, що законопроект передбачає штраф у розмірі $1 млн за порушення правил.

Очікується, що цей законопроект викличе опозицію з боку республіканців і навряд чи зможе пройти Сенат. Тим не менш, проект пропозиції посилає чіткий сигнал великим технологічним компаніям, які все більше входять у простір надання фінансових послуг.

В законопроекті великою технологічною фірмою вважається компанія, яка пропонує онлайн-платформу з річних доходом не менше $25 млрд.

«Платформа не може створювати, підтримувати або експлуатувати цифровий актив, призначений для широкого використання в якості засобу обміну, одиниці обліку, накопичувача вартості або будь-якої іншої функції, як визначено Радою керівників Федрезерву», – пропонує він .

Facebook, який може претендувати на цю роль, заявив минулого місяця про наміри запустити свою глобальну криптовалюту в 2020 році.

Минулого тижня президент Дональд Трамп розкритикував Libra і інші криптовалюти і висунув вимоги, щоб компанії підкорялись американським і глобальним правилам, якщо вони «хочуть стати банками».

Його коментар прослідував одразу після заяви глави ФРС Джерома Пауелла, який сказав, що плани Facebook щодо Libra не зрушаться вперед, доки компанія не вирішить проблеми конфіденційності, відмивання коштів, захисту споживачів та фінансової стабільності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію