У Зеленського розповіли, коли відновляться переговори з МВФ

У Зеленського розповіли, коли відновляться переговори з МВФ

Очікується, що переговори про співпрацю розпочнуться у вересні

У Зеленського розповіли, коли відновляться переговори з МВФ
фото www.flickr.com/photos/worldbank

Представник президента України в Кабінеті міністрів Андрій Герус повідомив, що з вересня поновляться переговори про співпрацю України з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«У вересні відновляться переговори про нову співпрацю з МВФ. План України – продовжити співпрацю з МВФ. Будуть різні питання і пропозиції, щось будемо пропонувати ми зі свого боку, що ми хочемо виконати, зробити, що хочемо вписати в меморандум, щось будуть пропонувати вони. На щось ми будемо погоджуватися, на щось не погоджуватися, буде переговорний процес», – сказав він.

Герус висловив бажання, щоб питання ціни на газ для населення було «більш м'яко» відображено в меморандумі з Фондом, тому що це «вже питання не просто економічний, це питання політичне».

«Я думаю, що ми це побачили в ході цих виборів», – додав він.

Представник президента в Кабінеті також вважає, що з української сторони повинна бути ініціатива щодо антикорупційних реформ.

«Щоб ми самі це писали, щоб нас не потрібно було примушувати це робити, ми самі взяли на себе зобов'язання це зробити і швидко це зробили. І щоб у вересні була нова програма, і ми могли восени цього року отримати новий транш МВФ, щоб у нас була макроекономічна стабільність, і економіка могла розвиватися», – підкреслив він.

Нагадаймо: місія МВФ прибула в Україну у період з 21 по 29 травня цього року.

За кілька днів роботи Фонд повідомив, що  МВФ готовий відновити тісну співпрацю з Україною після виборів до Верховної Ради і призначення нового уряду.

Крім того, 29 травня президент України Володимир Зеленський провів зустріч з представниками місії Міжнародного валютного фонду. Під час зустрічі обговорювали підготовку до укладання нового договору про співпрацю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті