Захворіло у світі
5,375,648
Померло у світі
343,721
Вилікувалось у світі
2,149,412
Захворіло в Україні
20,986
Померло в Україні
617
Вилікувалось в Україні
7,108
Суд в Лондоні розпочинає розгляд апеляції ПриватБанку проти екс-власників – ЗМІ

Суд в Лондоні розпочинає розгляд апеляції ПриватБанку проти екс-власників – ЗМІ

Слухання триватимуть близько п'яти днів, а рішення апеляційного суду очікується у вересні-початку жовтня

Цей матеріал також доступний російською
Суд в Лондоні розпочинає розгляд апеляції ПриватБанку проти екс-власників – ЗМІ
Фото Shutterstock

Сьогодні, 22 липня, Апеляційний суд Англії та Уельсу починає розгляд апеляційної скарги ПриватБанку на рішення першої інстанції про невідповідність юрисдикції позову Банку до екс-власників. Про це з посиланням на власні джерела пише Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, слухання триватимуть близько п'яти днів, а рішення апеляційного суду очікується у вересні-початку жовтня, хоча існує ймовірність, що воно буде оголошено і в кінці слухань.

Нагадаємо: між ПриватБанком та Коломойським тривають судові позови у Високому суді Лондона. 20 грудня 2017-го Високий суд Лондона вирішив арештувати активи Коломойського і Боголюбова у всьому світі на суму понад $2,5 млрд.

Позивач домігся, що суд як запобіжний захід видав наказ про всесвітній арешт активів екс-власників банку Коломойського і Боголюбова і зазначених 6 компаній на суму більше $2,5 млрд, а також зобов'язав екс-власників розкрити інформацію про всі свої активи обмеженому колу осіб, які безпосередньо беруть участь в розгляді справи.

Крім того, суд за підсумками слухань на початку березня 2018 року зобов'язав Rossyn Investing Corp, Milbert Ventures Inc. і ZAO Ukrtransitservice Ltd. деталізувати інформацію про деякі операції з коштами ПриватБанку, отриманими від інших осіб.

У свою чергу, Коломойській і Боголюбов в липні оскаржили застосовність юрисдикції Високого суду Лондона під час розгляду позову ПриватБанку, обґрунтувавши свою скаргу поданням до українського суду позовом про наклеп з боку колишнього глави фінустанови Олександра Шлапака.

Пізніше, ПриватБанк підвищив суму позовних вимог до Коломойського та Боголюбова до $3 млрд.

21 грудня минулого року, Суд Лондона відхилив апеляцію Коломойського і залишив в силі наказ про всесвітній арешт активів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті